«ФОРУМ ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Галузь:

Map Unavailable

Категорії


                                      Hata   Розвинені країни, насамперед країни ЄС, які вже досягли значних успіхів у вирішенні проблем енергоефективності, продовжують пошук нових джерел енергозабезпечення та розробку заходів щодо енергоощадності, що є позитивним прикладом для України. Загальний потенціал енергоощадності в Україні становить приблизно 45% від обсягу спожитих паливно-енергетичних ресурсів. Щодня енергетичні втрати в Україні сягають 100 мільйонів гривень, що  негативно впливає на національну економіку країни. Розумне й ефективне енергокористування є важливим чинником створення нових робочих місць та економічного зростання.

24-25 лютого 2016 року у Львівській ТПП відбудеться

ФОРУМ ЕНЕРГООЩАДНОСТІ

у рамках якого запрошуємо до участі у

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГІЯ  МАЙБУТНЬОГО»

Енергоефективні технології, екосанітарія, повторне використання та утилізація відходів – основні напрями розвитку технологій створення комфортних умов проживання людини. Мінімізація споживання енергії та води, застосування технологій «замкнутого циклу» використання природних ресурсів, використання енергії довкілля за допомогою «зелених» технологій – такі актуальні та перспективні напрямки будуть традиційно представлені на Форумі.

Тематика конференції:

  • інноваційні технології створення комфортного житла;
  • будинок «0» енергії, технології та матеріали;
  • опалення та кліматизація;
  • водопостачання та водовідведення;
  • сучасні технології очищення води;
  • електропостачання та освітлення;
  • енергозбереження, альтернативна та відновлювальна енергетика;
  • екобудівництво;
  • фінансові інструменти для реалізації проектів з енерго- та ресурсозбереження.

До участі у конференції запрошуємо представників: підприємств, організацій, що є власниками, розробниками, продавцями та споживачами енергоощадних технологій; органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; наукових та навчальних закладів; галузевих асоціацій, екологічних організацій; фінансових установ та організацій. Умови участі в конференції: для своєчасного формування програми необхідно до 12 лютого 2016 року надіслати АНКЕТУ-ЗАЯВКУ Місце проведення: Львівська торгово-промислова палата (Стрийський парк, 14, м. Львів). Початок роботи конференції: 24 лютого о 10.00 (реєстрація учасників з 9.30).    

 

ПРОГРАМА РОБОТИ

 

КОНТАКТНА БІРЖА

У рамках «ФОРУМУ ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» відбудеться Контактна біржа двота багатосторонні переговори підприємців, презентації як учасників конференції, так і всіх зацікавлених у налагодженні контактів. Крім того, учасники ФОРУМУ матимуть можливість розмістити зразки своєї продукції, товарів, виробів, інформаційні  та рекламні матеріали на Експозиційному стенді Форуму. Умови участі в Контактній біржі та розміщення експонатів на Експозиційному стенді в АНКЕТІ-ЗАЯВЦІ

З питань участі звертайтесь :

тел./факс: + 38 032 295 01 59, e-mail: org@cci.lviv.ua

 тел./факс: : + 38 032  276 46 13, e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua

 

 ЯК ЦЕ БУЛО: фото минулорічного V Форуму енергоощадності

IMG_8359IMG_8424IMG_8464

IMG_8500

IMG_8547

IMG_8854

IMG_86043IMG_8524

IMG_8719

IMG_8660

IMG_8832