Носимо годинник: що важливо знати?

Галузь:

Така презентабельна деталь, як наручний годинник, вимагає хоча б мінімального, але регулярного догляду. Сподіваємось, що декілька наших порад допоможуть «продовжити життя» Вашому цінному аксесуару.

1. Тримати годинник якомога далі від різноманітних електроприладів, щоб не піддавати впливу на них магнітних полів.

год_1

2. Щоб шкіряний ремінець слугував Вам довше, оберігайте його від вологи, тривалого впливу сонячного проміння і контакту з косметичними засобами. Також не рекомендується плавати з таким ремінцем в соленій воді, для таких випадків краще підійде металевий браслет або каучуковий ремінець.

3. Після купання в морі споліскувати годинник прісною водою.

год_4 (2)

4.Перед контактом з водою слід щільно закрутити завідну голівку щоб уникнути попадання рідини в механізм. З цією ж метою не натискайте кнопки хронографу під водою.

5. Берегти годинник від ударів. Слід пам’ятати, що їх механіка розрахована на падіння з висоти 20 см на дерев’яну поверхню. З метою уникнення пошкоджень годинника звикніть знімати годинник перед сном.

6. Якщо на годиннику є календар, не переводьте час в період з 21.00 до 3.00, коли колеса механізму зчіпляються для зміни дати.

7. Моделі з ручним заводом краще заводити в один і той самий час, а годинники з автоматичним достатньо заводити один раз в тиждень.

год_2

8. Стежте за чистотою періодично протираючи металевий браслет і корпус щіткою з мильною водою, а потім м’якою тканиною чи серветкою.

9. Уникайте контакту годинника з хімічними речовинами – розчинниками, засобами для миття, парфумерією тощо.

10. Бережіть від перегріву. Не піддавайте годинник впливу температур вище 60°C, нижче 0°C та різким перепадам температур.

11. Для занять спортом використовуйте спеціальні моделі годинників із захистом від ударів та вологи.

12. Контролюйте стан. З часом деякі годинники втрачають свої вологостійкі властивості. Переконатись в цьому Вам допоможуть в центрі сервісного обслуговування.