“ЕН ДЖІ МЕТАЛ УКРАЇНА”, дочірнє підприємство компанії Н. Граверсен Металварефабрік А/С

Логотип компанії

Керівник:

Тарас Богданович ІВАНЦІВ

Адреса:

вул.Шевченка, 73, смт.КУЛИКІВ, Львівська обл., 80362

Телефон/факс:

+38 032 243 11 22, 243 11 44 / +38 067 231 78 39 (послуга Київстар – факс)

Email:

Сайт:

Вид діяльності:

металообробка.

Галузь:

Машино- та верстатобудування. Металообробка та виробництво інструментів

Про компанію:

NG Metal Ukraine — комплексне металообробне підприємство, що спеціалізується на виконанні замовлень по обробці та виготовленню виробів та комплектуючих з листового металу для різноманітних галузей промисловості.
Основні переваги, з яких завжди користають клієнти компанії — це висока якість, швидке та вчасне виконання, доставка до складу замовника.
Одним із пріоритетних напрямків роботи компанії на ринку України — це надання послуг по лазерному розкрою металу з використанням однієї з самих потужних та сучасних лазерних установок, що дає змогу різати нержавійку товщиною до 12 мм, алюміній до 8 мм та чорний метал товщиною до 20 мм. Також компанія виконує лазерну різку труб та профілю, в тому числі із нержавійки, діаметром до 120 мм або поперечною діагоналлю до 150 мм. Деталі, отримані при лазерній різці труб, дозволять Вам створювати якісно нові вироби, спростять наступне складання та зварювання деталей.
Спеціалісти компанії готові надати Вам вичерпну інформацію про технічні можливості нашого обладнання та допомогти обрати найбільш оптимальне рішення для виготовлення вашої продукції.