Діловий стиль одягу для чоловіків

Галузь:

Чоловічий діловий стиль здається багатьом дуже простим і зрозумілим, проте, не виключені помилки, які чоловіки здійснюють, збираючись в офіс, на ділові переговори і важливі зустрічі. Діловий стиль багатогранний, він може бути всіляким, і не терпить помилок. Не секрет, що в багатьох компаніях існує визначений дресс-код, який чітко прописує правила зовнішнього вигляду. При цьому не варто помилятися, думаючи, що дресс-код – це завжди строгий костюм. Для того, щоб уникнути непорозумінь, досить знати декілька простих правил.

зоб92-498x295

 

Корпоративний стиль

Корпоративний стиль передбачає наявність класичного чоловічого костюма, та включає світлу сорочку, піджак, брюки і галстук. Цього стилю дотримуються державні установи, банки, представництва крупних компаній, юридичні фірми.
У компанії, де прийнятий такий дресс-код, зазвичай прописані суворі правила зовнішнього вигляду і поведінки. Місія такого стилю – викликати у клієнта відчуття надійності в партнерстві. Тут недопустимі яскраві кольори в одязі, навіть класичний сірий, синій і коричневий колір може бути заборонений. Службовці таких установ зобов’язані ретельно стежити за тим, аби костюм завжди був відпрасований, а манжети і комір сорочки мали кипельно-білий колір.
Чим більш строгий дресс-код, тим більше високі вимоги не лише до одягу, але і до зачіски. У таких компаніях під забороною довге волосся, навіть зібране в хвіст, не допускаються вуса, бакенбарди і борідка. Окрім цього, часто регламентується навіть парфум. Дуже сильний аромат одеколону, лосьйону або туалетної води недопустимий так само, як і кричущий галстук або надлишки аксесуарів.
Існують компанії, дресс-код в яких схожий на корпоративний, але трохи м’якше. В цьому випадку обов’язковий піджак, світла сорочка, брюки, але може бути відсутнім галстук, а піджак і сорочка можуть розрізнятися за кольором і фактурою, хоча, безумовно, повинні гармонувати між собою.

68

9

Неформальний стиль

Більшість компаній лояльні до зовнішнього вигляду співробітників і допускають деякі вільності в зовнішньому вигляді. Так, наприклад, співробітникам редакцій, рекламних агентств, невеликих компаній дозволяється приходити на роботу в джинсах, светрах, а галстук є необов’язковим.
Неформальний діловий стиль дозволяє співробітникам проявляти індивідуальність в зовнішньому вигляді навіть в офісі, але вимагає охайного вигляду. Тобто, всі речі завжди мають бути свіжими і чистими, взуття має бути начищеним і охайним, а зачіска акуратною. Не дивлячись на велику свободу, не допускаються речі, які сидять мішкувато або дуже кричущо виглядають.
Вільний стиль
Вільний стиль в одязі дозволений людям творчих професій. Тут практично немає жодних обмежень, допускається будь-які поєднання, які регламентуються лише смаком людини. Залежно від фірми, можуть бути вимоги до вартості речей – інколи не дозволено носити речі, які дуже дешево виглядають, адже навіть творчим людям інколи потрібно бути обличчям компанії і вести важливі переговори. Якщо говорити про вимоги до вільного стилю, він не повинен бути епатажними, а всі речі, зачіска і аксесуари мають бути чистими, охайними і не заношеними.

1211

122

 

Аксесуари

У діловому світі велике значення надається аксесуарам, оскільки саме дрібниці часом допомагають скласти повне уявлення про людину: про його статус, звички, смак і міру надійності. Тому так важливо правильно підібрати деталі до свого іміджу.
Якщо говорити про взуття, то його форма має бути класичною, а колір тим темніше, чим офіційніше загальний стиль.
Гаманець є важливим помічником. Краще всього вибирати не дуже велику модель, зроблену з натуральної шкіри насиченого коричневого відтінку, у відділеннями для візиток, кредитних карт і купюр. Зберігати гаманець можна лише у внутрішній кишені піджака або в портфелі.
чоловічий діловий стиль одягу

2345