29 -й Ярмарок кар’єри

Галузь:

Категорія:

Дата: 13/12/2017 - 14/12/2017 Цілий день


Повідомляємо, що 13-14 грудня 2017 року Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з Національним університетом “Львівська політехніка” проводять 29-й Ярмарок кар’єри (13 грудня  – для роботодавців, які мають потребу у кадрах у сфері обслуговування, торгівлі, легкій промисловості, ресторанному та готельному бізнесі тощо, 14 грудня – для роботодавців які мають потребу в інженерних та технічних працівниках, робітниках з інструментом, водіях, машиністах тощо). Відповідно до потреб роботодавців будуть запрошені студенти відповідних навчальних закладів та особи, котрі шукають роботу за певною професією/спеціальністю.

Захід відбудеться у приміщенні Львівського міського центру зайнятості (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122).

Для проведення співбесід представниками підприємств з шукачами роботи  у фойє Львівського міського центру зайнятості  будуть облаштовані робочі місця (столи, стільці). Бажано, щоб роботодавці ідентифікували своє робоче місце презентаційними мобільними банерами, стендами (павуками, roll Up-ами тощо) та мали роздатковий матеріал про вакансії (буклети, флаєри, візитки та ін). Участь у заході є безкоштовною.

Для формування електронного каталогу учасників (буде роздаватися особам, котрі шукають роботу, на компакт-дисках) інформацію учасники можуть надсилати до 7 грудня 2017 року  на електронну пошту  pou@locz.gov.ua з зазначенням таких даних:

  • повна назва підприємства (без скорочень);
  • юридична та фактична адреси;
  • телефон, факс, електронна адреса;
  • ПІБ та посада особи, відповідальної за добір персоналу;
  • напрями діяльності;
  • потреба у фахівцях, з яких спеціальностей, їх кількість (у тому числі на перспективу);
  • вимоги до претендентів, заробітна плата;
  • стисла інформація про підприємство і перспективи розвитку.

Просимо розповсюдити цю інформацію серед членів Вашої бізнес-асоціації, які мають потребу у кадрах, з метою можливої їх участі у цьому заході.

За детальною інформацією звертайтеся за тел. 233-01-67, 067-340-07-73, 099-154-12-90 (Палій Руслана Дмитрівна).