Безкоштовний семінар «5 мов похвали на робочому місці»

Галузь:

Категорія:

Дата: 24/05/2018 14:00 - 15:45


 

 

 

 

Чи регулярно ви чуєте похвалу на своєму робочому місці? Чи відчуваєте ви себе цінним працівником в очах людей, з якими працюєте?

Якщо ви демонструєте своїм працівникам вдячність незрозумілим для них чином, вони не відчують себе потрібними і важливими для організації людьми. Проблема тут у тому, що ви говорите з ними на різних мовах.

Ви навчитеся розуміти унікальні мови похвали і говорити на них, а в результаті самі відчуєте подяку своїх співробітників.

Мотивація похвалою. Головним фактором у справі задоволення є не кількість отриманих грошей, але відчуття або відсутність відчуття, що їх цінують та поважають за ту працю, яку вони виконують.

Доктор Гері Чепмен та доктор Політика Уайт дослідили, що засоби, які дозволяють одному працівнику відчути себе значимою особистістю, не мають такого ж впливу на іншу людини.

Якщо керівник або колеги навчаться говорити на основній мові похвали конкретної людини, то результати будуть дійсно неперевершеними.

Спікери будуть говорити про усі мови похвали на робочому місці.

  • Слова підбадьорення
  • Особливий час
  • Справи служіння
  • Конкретні подарунки
  • Фізичні дотики

Спікери семінару

Cкотт Рід. Виконавче лідерство, функції фінансового директора. Бухгалтерська справа. Фінанси корпорацій, керування прибутками і витратами та стратегічне планування. Оподаткування корпорацій. Злиття та поглинання. Зв’язки з інвесторами. Комітет з корпоративного аудиту – уповноважений фінансовий експерт. Керування корпорацією. Кредитування у бізнесі та особисте кредитування. Аналіз можливостей надання кредиту.  Комплексне управління якістю. Кадрове планування.

 

Рік  Рід.Містер Рід є засновником і президентом REED InternationalAerospaceGroup, LLC, компанії, що базується у Північній Кароліні і спеціалізується на консультуванні в аерокосмічній сфері. Він пропрацював 38 років в аерокосмічній / авіаційній промисловості на керівних посадах: віце-президента, президента та Головного операційного директора великої компанії в сфері виробництва аерокосмічної техніки. Містер Рід закінчив Державний університет Північної Кароліни, має ступінь бакалавра наук в аерокосмічній галузі. Містер Рід є також ліцензованим комерційним пілотом. Він одружений, має трьох дітей і п’ятьох внуків.

Cкотт Джонс

Аналіз та керування інвестиціями. Ринки капіталу. Фінансовий менеджмент та  адміністрування малого бізнесу. Фінанси корпорації. Стратегічне планування. Керування ризиком та процедурою вирішення конфліктів. Одружений. Виховує 4 дітей.

 

 

 

Перрі Дж. Хадспет

Працював у керівництві середньої ланки на великі корпорації, що мають попит на біржі у сфері страхування та банківської справи протягом 25 років. Підбір та підготовка персоналу. Стратегічний розвиток бізнесу, управління та планування. Планування видатків, оцінка та контроль. Галузеві знання у сфері страхування та банківської справи. Процес продажу та організація роботи на місцях. Аналіз діяльності бізнесу. Володіння та керування малим бізнесом у сфері фінансового планування понад 12 років. Знання/розуміння прибутків та менеджменту прибутковості.

 

Семінар відбудеться в рамках бізнес-курсу “Успішне підприємництво” 24 травня 2018 р. з 14:00 до 15:45

Актовий зал  Львівської ТПП (Стрийський парк, 14)

Попередня реєстрація обов’язкова!

Контакти:

(032) 294 96 61

098 711 36 09, 066 860 05 56 Світлана

audyt@audyt.lviv.ua