Cемінар “П’ять мов любові”

Галузь:

Категорія:

Дата: 21/02/2018 Цілий день


21 лютого 2018, Львів

Актовий зал Львівської ТПП, вул. Стрийський парк, 14

Безкоштовний семінар

Запрошуємо усіх на унікальний, підготовлений за книгою Гері Чепмена  їх учнями та послідовниками семінар.

Сімейний психолог Геррі Чепмен на підставі багаторічного досвіду роботи з сімейними парами написав книгу «5 мов любові».

Він виділив 5 мов любові: слова заохочення, час (проведений разом), подарунки, допомога і дотики, і стверджує, що у кожної людини лише деякі з цих мов є пріоритетними.

Про це говоритимуть на цьому семінарі.

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація.

 

Спікери семінару:

Боб Кіллмейер

Пан Кіллмейєр зараз є відставним президентом компанії Computer Controlled Designs, LLC, пробувши на посаді менеджера проектів та розробника веб-додатків у банку Wells Fargo 16 років (до виходу на пенсію у травні 2013 року). До того він також був головою Галузевої користувацької групи фінансових послуг PeopleSoft (FSI-SIG), а також кілька років був начальником відділу інформаційних технологій у Piece Goods Shop, що належить до національної роздрібної торговельної мережі із 400 магазинів.

 

Герб Бернс

Пан Бернс отримав ступінь бакалавра архітектури та магістра дизайну інтер’єрів і є зареєстрованим архітектором. У нього є понад 37 років досвіду роботи в галузі вищої освіти та бізнесу. Його навики відомі на міжнародному рівнів якості гостьового лектора з цифрового дизайну, архітектури та сталого розвитку у Фінляндії, Білорусі та Росії. Він був членом першої делегації із США, яка отримала сертифікацію у підготовці фахівців для бізнесу, права, культури та економіки в приватному закладі професійної освіти «Газпром коледж Волгоград». Він також був одним з п’яти членів делегації із США, що представляла громадські коледжі Америки, за Програмою Фулбрайта в Росії. В даний час пан Бернс є президентом HB Studios. HB Studios працює у сфері дизайну архітектури та інтер’єру, цифрового контенту, видавництва, міжнародного, ділового та освітнього консалтингу.

 

Джон Моорманн

Пан Моорманн є засновником і президентом компанії Cyesis, LLC, компанії з управління проектами і стратегічними ресурсами, пов’язаними з використанням візуальних засобів масової інформації в ділових, корпоративних, судових, маркетингових та навчальних комунікаціях з 1984 року. Нагороджений премією “Еммі”, автор цифрового медіа контенту, продюсер, режисер – також є регіональним директором-координатором Інституту управління лідерством у Хемптон-роудз, якому він віддав своїх 12 років (перед частковою відставкою від Spark Agency – Сейнт Луїс-раніше знаної, як Busch Creative до 1999 року) у ролі старшого менеджера проекту. Згодом протягом декількох років він обіймав посаду головного співробітника по зв’язках з громадськістю Університету штату Арканзас, Форт-Сміт.

 

Тодд Шоаф

Пан Шоаф отримав ступінь бакалавра мистецтв в галузі архітектури та географії в Університеті Північної Кароліни (Шарлотта) та ступінь магістра архітектури у Університеті Virginia Tech. Після закінчення навчання він працював у компанії Hillier Architecture в Прінстоні, штат Нью-Джерсі. У той час Hiller була третьою за величиною компанією у галузі архітектури в Сполучених Штатах. Він працював керівником дизайнерської студії K-12, що була частиною компанії. Будучи ліцензованим архітектором у штаті Нью-Джерсі та кандидатом у старші наукові співробітники, пан Шоаф спроектував низку шкіл у штатах Нью-Джерсі, Нью-Йорк та Пенсильванія. Повернувшись до свого рідного міста Вінстон-Сейлем, штат Північна Кароліна з дружиною та двома дітьми у 2005 році, пан Шоаф звернувся до викладання і на даний час обіймає посаду програмного координатора для архітектурних програм у технічному громадському коледжі Forsyth. Тут пан Шоаф мав честь впродовж майже десяти років відігравати важливу роль, допомагаючи іншим започаткувати кар’єру в галузі архітектури та дизайну. Впослідок, пан Шоаф є президентом та власником особистої архітектурної практики, знаної як M. Todd Shoaf, Architect, PLLC.

 

Контактна особа: п.Світлана

тел.:+38 098 711 36 09
е-мейл  kontrakty.audyt.info@gmail.com