ЕCOFORUM-2019

Галузь:


Деталі Події

 • Date:

Категорія:

Дата: 21/06/2019 00:00


 

Діалог влади, бізнесу та суспільства задля поліпшення екологічної ситуації у регіоні та в Україні в цілому — таку мету ставлять організатори всеукраїнського заходу для екологів підприємств — форуму ECOBUSINESS-2019 у м. Львів, що відбудеться вже 21 червня.

Головним завданням порядку денного стане пошук шляхів зниження рівня забруднення довкілля, роз’яснення основних змін природоохоронного законодавства та обмін досвідом.

Після кожного із 5 заходів форуму ECOBUSINESS-2019 формується громадська професійна резолюція з охорони навколишнього середовища та екологічного розвитку бізнесу в Україні — підсумковий документ.

Резолюція акумулює ініціативи і пропозиції учасників екологічної діяльності щодо вдосконалення законодавства та державної політики в сфері охорони навколишнього середовища.

Резолюції консолідують відгуки, пропозиції та коментарі суспільства про практичні питання реалізації державної екологічної політики на загальнодержавному і регіональному рівнях.

Для бізнесу Львова та області буде надана інформація щодо:

 • змін природоохоронного законодавства 2018–2019 рр. та головних викликів для бізнесу. Досягнення та порушення у сфері екобезпеки підприємствами регіону;
 • змін в дозвільній системі: імплементація Директиви ЄС про промислове забруднення;
 • забезпечення ефективності державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом створення Державної природоохоронної служби;
 • формату взаємодії Державної служби геології та надр України з бізнесом та головні складнощі 2019;
 • стратегії водної політики України–2019: нові завдання й пріоритети для держави.

До виступів ми запросили фахівців Офісу реформ при Мінприроди, Держекоінспекції України уЛьвівській області,Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, провідних експертів журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», головних екологів провідних підприємств України.

 Серед безлічі важливих тем:

 • ОВД: аналіз нинішньої практики. Як бізнесу уникнути помилок
 • КЛЮЧОВІ ВІДМІННОСТІ оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) та звіту «Оцінки впливу на довкілля» (ОВД) на прикладі біогазового комплексу
 • Реформування муніципальної системи поводження з відходами на прикладі міста Львів
 • ЕКОЛОГІЧНЕ РЕЙДЕРСТВО: ознаки, причини та наслідки
 • Як уникнути помилок в організації інструментальних екологічних вимірювань
 • Як організувати облік відходів на виробництві: 10 гарячих запитань
 • Порядок здійснення заходів контролю в умовах відсутності у 2019 році мораторію на проведення таких заходів
 • КОМУНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА: «вікно можливостей» для місцевого бізнесу

Нагадаємо, у столиці у форумі взяли участь 176 делегатів, представники законодавчих і виконавчих органів влади, керівники та менеджери провідних компаній вітчизняної екології, провідні експерти громадських об’єднань і наукових організацій, а також 22 представники ЗМІ.

Організатори — журнал «ЕCOBUSINESS. Екологія підприємства» та Professional AssociationofEcologistsofUkraine (Професійна асоціація екологів України).

Програма

Слідкуйте за анонсом ЕCOFORUM-2019:

http://ecolog-ua.com/events

Зареєструватись на ЕCOFORUM-2019:

https://mediapro.ua/form/seminar-city?seminar=4271

З організаційних питань:

Інна Сінєнко, керівник департаментуконференцій, 073-305-8016

Людмила Бичкова, проектний менеджер «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»,

тел: (044) 507 22 26 (вн. 326) моб.тел: 066-614 2939 bychkova_mediagroup@ukr.net