Фінанси для нефінансистів. Австрійська програма з бізнес-компетентності

Галузь:


Деталі Події

 • Date:

Категорія:

Дата: 13/12/2018 - 14/12/2018 10:00 - 17:30


EBC*L  A ( «Міні – МВА», Австрійська програма з бізнес-компетентності, рівень А)

Цільова аудиторія:

Власники бізнесу, приватні підприємці, HR – менеджери, юристи, лінійний менеджмент компаній: керівники департаментів, відділів, служб, філій, підрозділів, студенти усі ті, кого цікавить правильне розпорядження фінансами.

 

Європейський сертифікат з бізнес – компетентності (EBC*L) – це кваліфікаційний сертифікат в галузі управління бізнесом, що підтверджує наявність основних якісних знань і практичних навичок.

Сертифікати EBC*L популярні в країнах Євросоюзу та Близького.

Дана кваліфікація є обов’язковою для менеджерів таких компаній, як Xerox, Wella, Volvo, Bayer, Samsung і так далі. У Чехії, Словаччині та Словенії EBC*L А – обов’язковий для держслужбовців.

 

Для чого потрібні професійні сертифікати?

 • Щоб підтвердити свою кваліфікацію в тій чи іншій справі, професіонали прагнуть отримати міжнародний сертифікат за своєю спеціальністю.
 • Незалежна сертифікація дуже цінується у будь-якій компанії, орієнтованій на міжнародні ринки капіталу.
 • Наявність міжнародного сертифікату різко підвищує ваш статус в очах роботодавця порівняно з шукачами, що мають (в кращому випадку) диплом українського ВНЗ.
 • Досвід нашої компанії показав, що володарі незалежних сертифікатів набагато швидше отримують документи для виїзду на ПМП або працевлаштування за кордоном.

Це перший рівень австрійського курсу з бізнес-компетентності, який ще називають “Міні МВА”. Курс доступний, цікавий, креативний і дуже насичений. Він розкриває основні поняття з фінансового обліку, управлінського обліку та фінансового аналізу, дає розуміння, для чого потрібно вираховувати маржинальний дохід, яким чином на основі його приймати рішення щодо замовлень, для чого рахувати грошовий потік, як аналізувати свою звітність, для чого існують центри відповідальності та багато іншого.

 

За 14 годин Ви оволодієте основними фінансовими знаннями та зможете їх практично застосовувати як у своєму бізнесі, у своїй фінансовій діяльності та в особистих фінансах.

Даний курс охоплює наступні питання:

Фінансовий облік:

З чого складається річний фінансовий звіт. Структура побудови балансу. Як читати баланс компанії. Для чого і як робити інвентаризацію. Що можна побачити у звіті про прибутки і збитки. Нарахування за період – операції за звітний період. Зношення – зниження вартості основних засобів. Які дані для аналізу діяльності Вашої компанії можна взяти зі звіту про прибутки і збитки. Дебіторська та кредиторська заборгованість. Які додаткові статті є у річному фінансовому звіті і що з ними робити?

 

Управлінський облік:

Калькуляція/Собівартість реалізованої продукції. Постійні витрати та змінні витрати. Ефект масштабу. Мінімальна ціна у довгостроковій перспективі. Мінімальна ціна у короткостроковій перспективі. Цінова політика. Прямі витрати/Непрямі витрати. Як визначити маржинальний дохід і як ним користуватися. Облік у центрах витрат. Облік змінних витрат. Облік повних витрат. Облік у центрах відповідальності.

Фінансовий аналіз:

Рентабельність. Рентабельність власного капіталу. Рентабельність не завжди означає одне й те саме. Рентабельність інвестицій. Ліквідність. Показники ліквідності. Робочий капітал. Коефіцієнт фінансової автономії. Коефіцієнт фінансового леверіджу. Золоте правило фінансування. Чистий грошовий потік. Для чого його визначати? Додаткова інформація про резерви. Ефективність діяльності. Рентабельність реалізації. Продуктивність праці. Бенчмаркінг.

 

Господарське право:

Організаційно-правові форми підприємств: короткий огляд. Фізична особа – підприємець. Приватне підприємство. Господарські товариства. Повне товариство (компанія з повною відповідальністю). Командитне товариство. Товариство з обмеженою відповідальністю. Товариство з додатковою відповідальністю. Акціонерні товариства (АТ, англ. PLC). Органи управління акціонерним товариством. Об’єднання підприємств. Господарський договір. Загальні поняття та вимоги. Форма договору. Правила ІНКОТЕРМС. Право представництва. Довіреність. Зобов’язання підприємців. Відповідальність у сфері господарювання. Ліцензування підприємницької діяльності. Припинення юридичної особи.

Вартість навчання 1900 грн.

Вартість підручника 200 грн.

Вартість іспита, який буде проходити у Львові – еквівалент 55 євро.
Студентам – знижка на навчання – 50%, на іспит – 30%.

 

Бізнес-тренер:                            

 • Керуючий партнер аудиторских та консалтингових фірм («Контракти-Аудит», «Дебет-Кредит Консалтинг», «Тренінг Центр»)
 • Практикуючий бізнес-тренер з 1995 року,
 • Кандидат економічних наук, САР, DipFA
 • Сертифікований аудитор з 1995 року.
 • Стажування у США (2006 р.) за грантовою програмою USAID
 • Диплом ISMM (The Institute of Sales & Marketing Management)
 • Диплом медіатора Академії Мюнхенської ТПП

 

Місце проведення:  м. Львів, вул. Зелена, 109, 3-й поверх, конференц-зал

Відео про даний тренінг дивіться за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=JaGItZ7sx6U

Відгуки:

https://www.youtube.com/watch?v=0LBhdm8fhUU

https://www.youtube.com/watch?v=WkBH2XOvPN0

 

  Після успішної здачі екзамену Ви отримаєте Австрійський   ДИПЛОМ EBC*L.

 

 

           

 

 

Конт. телефони для реєстрації на тренінг:

(032) 294 96 61, 294 96 62, 241 82 14

Навчання українською мовою.