Форум:”Прибуткова біоенергетика:технології та інвестиції”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 02/07/2019 12:30 - 16:30


Компанія ECODEVELOP спільно з Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації запрошують Вас на Форум на тему: «Прибуткова біоенергетика: технології та інвестиції», який проходитиме 02 липня 2019 року з 12:30 до 16:30 за адресою: готель «Reikartz Дворжец Львів», м. Львів, вул. Городоцька, 107.

 

Під час Форуму передбачається обговорення ситуації та перспектив розвитку ринку відновлюваної енергетики, ефективних технологій переробки агросировини та різних видів відходів, наявних бар’єрів та способів їх подолання, розвитку сучасних біогазових технологій, вирішення екологічних проблем поводження з органічними відходами, одержання органічних біодобрив, особливостей реалізації електроенергії за «зеленим» тарифом, інвестування та кредитування проектів біогазових станцій, програм надання інвестицій вітчизняними та міжнародними фінансово-кредитними установами для реалізації проектів у сфері біоенергетики, поєднання та використання різних форм фінансування у ході впровадження біонерегетичних проектів та інших актуальних питань розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні.

 

Учасники Форуму: представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, представники торгово-промислових палат, районних адміністрацій, аграрного бізнесу, профільних державних організацій, консалтингових, інвестиційних та фінансових установ та підприємств.

 

Просимо зареєструватися на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSej1qvmaRtbj4e28qF6zYC5Zkh0Hgn345So3QfhdphX wYM4mQ/viewform та підтвердити участь за телефоном: (050) 399-80-80 або за електронною адресою: business@ecodevelop.ua.