VI Імерсивна конференція “СОЦІАЛЬНА ВІПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 30/06/2021 14:30 - 17:30


30 червня 2021 року о 14.00 у Львові, в конференц-залі готелю ЄВРОГОТЕЛЬ (вулиця Тершаковців, 6А) за участю представників керівництва Львівської обласної державної адміністрації, міста Львова, експертів, представників бізнесу, регіональної влади та міжнародних організацій відбудеться

Мета заходу – об’єднати керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє.

 

Формат – офлайн та онлайн. Цільова аудиторія Конференції:

  • підприємці (власники та керівники),
  • менеджери, відповідальні за КСВ-напрямок в компаніях,
  • міжнародні та українські експерти,
  • представники місцевої влади,
  • журналісти.

Це – досконала можливість для формування соціально-ділових відносин, пошуку партнерів та однодумців з метою реалізації спільних проектів цього напрямку.

 

Організатори заходу: Львівська ТПП,  Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Жіноча ДІлова Палата України, Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».

 

Якщо діяльність Вашої компанії є проактивною та соціально спрямованою, тож пропонуємо долучитись до події. Участь лише зареєстрованих осіб.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

З питань партнерства та участі звертайтесь до Оргкомітету заходу:

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38 032 295 63 17, +38 050 431 888 7, e-mail: bulyk@cci.lviv.ua

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ: