Форум освіти та кар’єри – 2018

Галузь:

Категорія:

Дата: 23/02/2018 - 24/02/2018 03:00


Де: торговий центр FORUM LVIV.

Коли: 23-24 лютого 2018 р.

Кожен бажаючий матиме змогу отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів, а також поспілкуватися з кращими роботодавцями, ознайомитись з їхніми пропозиціями та тенденціями ринку вакансій.

 

Основна мета – інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном; поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування, що дозволить абітурієнтам обрати ту професію, яка буде затребувана та високооплачувана.

 

«Ми прийняли рішення організувати «Форум Освіти та Кар’єри», для того, щоб потенційні студенти мали можливість отримати вичерпну інформацію перед усім про українські ВНЗ, в яких зможуть отримати майбутню професію чи спеціальність, а студенти-випускники ознайомились з вакантними напрямками та спеціальностями, що допоможе їм отримати хороше місце праці в Україні. На виставку також будуть запрошені ВНЗ  з Європи, які поділяться навчальним досвідом та за презентують свою діяльність», – додає співорганізатор форуму Валерій Веремчук.

 

Під час форуму представники навчальних закладів, підприємств та організацій матимуть можливість провести презентації, консультації чи семінар на освітню тему, а також для всіх охочих буде дві панельних дискусії: «Якісна освіта – в Україні чи за кордоном» та «Працевлаштування в Україні – перспективи», на які будуть запрошені  компетентні спікери.

 

Основними організаторами є організації, які займаються освітою, бізнесом, HR – Форум Львів, Study group, Львівська освітня фундація, Рада підприємців при КМУ, Львівська торгово-промислова палата.

Вхід вільний.