Діловий форум “Україна-Кіпр”

Галузь:

Категорія:

Дата: 25/05/2018 09:00


Львівська торгово-промислова палата  спільно з Торгово-промисловою палатою Кіпру організовують Діловий Форум Україна-Кіпр, який відбудеться 25 травня 2018 року в конференц-залі Премєр Готелю Дністер”, за адресою –  вул. Матейка 6, початок о 9.00.

Під час зустрічі будуть обговорюватись питання двостороннього торгово-економічного співробітництва кіпрських та українських компаній, сфери взаємовигідного співробітництва тощо.

 

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву в фінансовому, юридичному, аграрному секторі та у сфері нерухомості.

 

Цей бізнес-форум надасть можливість для українського бізнесу показати свій величезний потенціал та продемонструвати інновації в згаданих сферах.

 

З 1 січня 2016 року вступила в дію Угода про «Поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС». Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифів, які застосовуються сторонами щодо товарів, лібералізацію доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентів, що стосуються бізнесу, у відповідність правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вільного руху товарів і послуг між двома сторонами.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств та організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з кіпрськими партнерами.

Перелік кіпрських підприємств

Участь у заході безкоштовна при умові заповнення  заявки на участь

Заповнені заявки прохання направляти на e-mail: smirnova@cci.lviv.ua

або факсом +38 032 297 07 49

Контакна особа:

Смірнова Тетяна

+38 032 276 46 13