Круглий стіл “Реорганізація міських пасажироперевезень”

Галузь:

Категорія:

Дата: 27/04/2017 Цілий день


Львівська торгово-промислова  запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу на тему «Проблеми реорганізації міських пасажирських перевезень», який відбудеться 27 квітня 2017 року у конференц-залі Львівської ТПП (Львів, Стрийський парк, 14). Початок о 10.00.

На засіданні заплановано напрацювати спільні бачення сторін щодо того, яким вимогам має відповідати сучасна інфраструктура пасажирських міських маршрутів, організація руху транспорту в місті, пріоритетність видів транспорту; яким критеріям має відповідати сучасний автобус, як структура маршрутів і автопарку міста має відповідати потребам пасажирів, як системно вирішувати питання безпеки пасажирського транспорту для людей і довкілля.

У рамках засідання круглого столу Науково-технічний центр «Автополіпром» представить для обговорення проект програми комплексної реорганізації системи міських пасажирських автобусних перевезень. Планується обговорити основні положення проекту та зібрати критичні зауваження і пропозиції.

Очікується, що напрацьовані на засіданні круглого столу питання ляжуть в основу підготовки пропозицій щодо прийняття на державному рівні нової концепції пасажирських перевезень, яка враховуватиме необхідність створення стандартизованої інфраструктури маршрутів, зниження навантаження на дорожнє полотно і на довкілля, створення стандартів для уніфікації виробництва і експлуатації автобусів.

За результатами круглого столу буде підготовлено меморандум, у якому будуть відображені позиції сторін щодо обговорених питань і проблем.

Порядок денний

Прес-реліз

Реєстрація учасників

e-mail: org@cci.lviv.ua