Навчання членів тендерного комітету

Галузь:

Категорія:

Дата: 28/03/2017 - 29/03/2017 Цілий день


90732d53e060928bbc1659a98c8ca8ed

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання  членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Абзацом другим статті 11 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету та уповноваженим особам пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Цією ж статтею передбачено, що голова тендерного комітету призначається замовником несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій. У разі визначення замовником уповноваженої особи (осіб) організація роботи здійснюється нею (ними) самостійно згідно з умовами трудового договору (контракту) або положення.

Програма семінару передбачає розгляд особливостей нової системи, визначення порогів при застосуванні електронної системи закупівель, створення тендерної документації, використання нових онлайн-інструментів, в тому числі системи електронних закупівель ProZorro, а також застосування нецінових критеріїв при визначенні переможця торгів, переговорної процедури закупівель та конкурентного діалогу.

Основним завданням семінару є: надання слухачам необхідних теоретичних знань щодо організації та здійснення публічних закупівель, порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь і навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур публічних закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації та вимог до неї.

Учасники семінару після закінчення навчання отримують іменний сертифікат про проходження навчання, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель, збірник з нормативними документами на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Навчання членів тендерного комітету буде проводитися 28 – 29 березня 2017 року.

Вартість навчання для одного представника від організації становить 1420 – грн. з ПДВ.

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається:

Заявка

факсом за номером:

+38 032 295 51 83,

+38 032 276 46 11

або е-mail: valkanna@cci.lviv.ua.