Перший бізнес-форум української діаспори “Українці світу – для України”

Галузь:

Категорія:

Дата: 18/05/2017 - 19/05/2017 Цілий день


Запрошуємо до участі у Першому бізнес-форумі української діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться 18-19 травня ц. р. у місті Києві, який пройде під гаслом “Українці світу – для України”.

Цей захід заплановано в розвиток рішень VІ-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства, за сприяння та підтримки керівництва Уряду України, головних міністерств та установ, провідників регіональної влади, при активній участі громадських та бізнесових структур України та діаспори.

Програмою Форуму передбачається проведення пленарного засідання, за участі керівництва Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть від імені Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Метою Форуму є напрацювання взаємовигідних зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами  з закордону, патріотами України, просування експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій в українську економіку, в тому числі і коштів українських трудових мігрантів та діаспори, запрошення до участі в процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Бізнесмени України та діаспори вперше в історії незалежної України матимуть можливість встановити тісні робочі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: енергозбереження, інформаційно-консалтинговий, ІТ-технологій, інвестиційно-інноваційний, агрокомплексу, туризму тощо. З цією метою організовується робота профільних секції, а також заплановано В2В діалог у їх рамках. Програма передбачає відвідання підприємств (за побажанням учасників), а також культурні заходи.

Одним з результатів Форуму передбачається створення Робочої групи для співпраці з українцями закордоння, діяльність якої координуватиметься Торгово- промисловою палатою України під патронатом Уряду України.

Програма

Анкета учасника

Місце проведення: приміщення ТПП України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Контактна особа:

Зеновій Смик

тел.: +38 044 494 0397

e-mail: szj-krf@ucci.org.ua