Польсько-Східна конференція «PUIG Lub-Invest»

Галузь:

Категорія:

Дата: 08/06/2017 Цілий день


Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про:

  • Реєстрацію фірми у Польщі;
  • Податкову систему Польщі;
  • Банківську допомогу бізнесу;
  • А також прослухати виступи представників ЄС відносно фінансової допомоги українським підприємцям, то

запрошуємо взяти участь у другій Польсько-Східній конференції «PUIG Lub-Invest»,

яка відбудеться 8 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в (м. Люблін, Польща). Організатором заходу є Польсько-Українська Господарча Палата, співорганізатори – Президент Любліна Кшиштоф Жук і Маршалок  Люблінського воєводства Славомір Сосновсьий.

       У  конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України та інших країн (Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини, Словаччини).

       Програма  конференції складається з двох тематичних розділів, один з яких призначений для польських учасників: Напрям Схід – шанси, можливості і співробітництво (включає питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки), а другий під назвою: Польща – привабливий партнер для підприємців та інвесторів зі сходу (призначений для учасників з-за кордону). Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, пов’язаних з реєстрацією діяльності на ринку Польщі і ЄС, сертифікації товарів і пропозиції Спеціальних економічних зон.

       Другого дня заходу – 9 червня 2017 року для бажаючих відбудеться виїзна сесія, спрямована на ознайомлення учасників Конференції з економічними досягненнями люблінського регіону.

       Всіх зацікавлених щиро запрошуємо до участі в II Польсько-східній конференції  PUIG-Lub-Invest, яка внесена в календар основних економічних подій у відносинах Польщі з її східними сусідами.

Програма Lub-Invest

Участь у конференції безкоштовна.

Реєстрація за адресою:

http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest/

Контактна особа:

Директор Представництва ПУГП – Яловенко Вікторія

тел. +38 050 410 59 26

e-mail: ukrpol-kiev@ukr.net