Презентація нового продукту з вивчення англійської мови

Галузь:

Категорія:

Дата: 12/11/2015 Цілий день


Американська комерційна служба Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні та DynEd International, американська компанія, світовий лідер в області технологій викладання іноземних мов Запрошують Вас взяти участь у презентації нового продукту з вивчення англійської мови, що поєдную в собі проривне програмне забезпечення та революційний підхід до викладання. Компанія DynEd International представлена в Україні компанією Knowledge Industry.

 

На українському ринку з’явилось нове комп’ютерне рішення з вивчення англійської мови, що дає результат в 3 рази краще, ніж традиційний метод викладання

Компанія “KnowledgeIndustry”, яка стала представником американської компанії DynEdInternationalв Україні, організовує презентацію нового продукту з однойменною назвою DynEd.DynEd – це комп’ютерне рішення з вивчення англійської мови, що поєднує в собі проривне програмне забезпечення та революційний підхід до викладання, в якому студенти самостійно навчаються онлайн або оффлайн та отримують підтримку сертифікованих викладачів по телефону або Skype.

DynEd застосовується для навчання, як індивідуальними клієнтами, так і в корпоративному секторі, школах та вищих навчальних закладах. Наприклад, в Туреччині 8 млн учнів у школах навчаються за допомогою DynEd.

Що робить DynEd  таким особливим? Він має широку пропозицію (близько 15 курсів) для цільових груп за віком, рівнем володіння мовою та типом мови (британська/американська англійська, бізнес/авіаційна термінологія і т.п.).

DynEd має розумну моніторингову систему, яка:

  • Визначає необхідний рівень для початку навчання;
  • Дає доступ та закриває необхідні уроки;
  • Підлаштовує рівень складності навчання на кожному кроці студента;
  • Відслідковує поведінкові шаблони навчання;
  • Оцінює прогрес ефективність студентів за допомогою автоматичного письмового звіту;
  • Надає рейтинг навчання по індивідуальних та класних заняттях.

За 28 років існування DynEd було визначено, що він в 3 рази краще в порівнянні з традиційними методами викладання та в 2 рази краще порівняно з іншими комп’ютерними програмами з вивчення англійської мови.

 

Четвер, 12 листопада, 2015 року

16:00 – 18:00

Місце проведення: DEC Place

Адреса: бул. Лесі Українки 23Б, 3 поверх, Київ

Просимо підтвердити Вашу присутність до 9 листопада 2015 р. Iuliia.Myronenko@trade.gov

Тел.: (044) 380 44 521 5640