Семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію»

Галузь:

Категорія:

Дата: 05/09/2017 12:00 - 15:00


Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Львівською торгово-промисловю палатою та Департаментом економічного розвитку Львівської міської ради за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні запрошують міжнародні і українські компанії на семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію», що відбудеться 5 вересня 2017 року у конференц-залі готелю «Rius» за адресою: вул. Академіка Гнатюка, 12А.

 

В рамках проекту експертна організація Центр «Розвиток КСВ» вже провела дослідження серед інвесторів, яке продемонстувало, що компанії-інвестори не є активними у просуванні відповідальної бізнес-поведінки (більшість з них просто виконує політику комплаєнс). Враховуючи міжнародні і українські вимоги до бізнесу стосовно відповідальної поведінки бізнесу, компаніям потрібно приділяти більше уваги до цього питання.  Тому, на основі цих вимог Центр «Розвиток КСВ» розробив самооцінку для компаній і рекомендації щодо відповідальної бізнес- поведінки.

 

Самооцінка компаній і рекомендації будуть представлені під час семінару, що відбудеться у Львові 5 вересня 2017 року, з 12:00 по 15:00. Учасники, представники компаній, зможуть дізнатися більше про:

  • міжнародні норми для ведення відповідального бізнесу, в тому числі Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних компаній;
  • рекомендації компаніям, як впроваджувати корпоративну соціальну відповідальність  в Україні;
  • кейси з відповідальної бізнес-поведінки українських і міжнародних компаній в Україні;
  • створення Національного Контактного пункту з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в Україні та сферу його відповідальності.

 

Також, учасники зможуть пройти самооцінку для своєї компанії, ознайомитися з веб-сайтом і керівництвом для компаній з відповідальної бізнес-поведінки.

Участь у заході – БЕЗКОШТОВНА.

Реєстрація обов’язкова (прохання вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані).

Телефон: (044) 292 02 48

E-mail: ld@csr-ukraine.org

Будемо вдячні за своєчасне підтвердження участі.