Семінар «Можливості ведення ділової та інвестиційної діяльності у Німеччині на прикладі Вільної Федеральної Землі Баварія»

Галузь:

Категорія:

Дата: 30/09/2017 Цілий день


Львівська торгово-промислова палата спільно з Німецько-Українською промислово-торговельною палатою з метою активізації німецько-українських двосторонніх економічних стосунків та ефективного залучення до них підприємств Львівщини проведе у Львові 30 вересня 2017 року інформаційно-практичний семінар «Можливості ведення ділової та інвестиційної діяльності у Німеччині на прикладі Вільної Федеральної Землі Баварія».

Під час семінару Ви ознайомитеся з рамковими умовами експортно-імпортної діяльності з баварськими партнерами, оціните шанси для експорту, виробничої та комерційної кооперації з німецькими фірмами, зокрема, у сфері деревообробки та виробництва меблів, сільського господарства та продуктів харчування (але не обмежуючись ними).

Також на семінарі Ви ознайомитеся з можливостями участі українських підприємств у Третьому Німецько-Українському бізнес-форумі у Німеччині (м. Мюнхен).

Семінар пройде в Мистецькому об’єднанні «Дзиґа» (вул. Вірменська 35, 2-й поверх) з 16.00 до 18.30 із заключним фуршетом в баварському стилі.
Про своє зацікавлення прошу інформувати, заповнивши анкету-заявку

Анкета-заявка

Заявку відправте, будь-ласка, на тел./факс: (032) 276 46 13, (032) 297 07 49, або на адресу електронної пошти: smirnova@cci.lviv.ua.