Семінар з ефективності очистки стічних вод

Галузь:

Категорія:

Дата: 06/03/2018 09:30 - 15:00


Практичний семінар
«Енерго- та ресурсоефективність в промисловості міста Львів: як інвестувати в розвиток майбутнього»

До уваги підприємств та промислових компаній!

Доводимо до Вашого відома, що Львівська міська рада запрошує зацікавлені місцеві промислові компанії взяти участь у семінарі «Енерго- та ресурсоефективність в промисловості міста Львів: як інвестувати в розвиток майбутнього», який відбудеться 6 березня 2018 р. з 9:30 до 15:00 у м. Львів (місце проведення буде повідомлено учасникам при реєстрації).

Семінар проводиться за підтримки проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

 

Компанія iC consulenten проводить реєстрацію учасників для участі у цьому семінарі. До участі заохочується керівний та технічний персонал компаній. Щоб взяти участь у заході, будь-ласка, надішліть реєстраційну форму, що додається на Ukraine@ic-group.org та p.novak@ic-group.org не пізніше 20 лютого,2018 року.

З питаннями щодо участі можна зв’язатися з Павлом Новаком за телефоном +38 044 38 44 337.

 

Запрошення від Львівської міської ради можливо знайти за посиланням: http://cityadm.lviv.ua/news/economy/246069-u-lvovi-vidbudetsia-praktychnyi-seminar-enerhoefektyvnistresursoefektyvnist-ta-dosiahnennia-ekolohichnykh-norm-ochystky-stichnykh-vod-promyslovykhpidpryiemstv

Проект порядку денного тут.

Анкета-заявка учасника