Тренінг: “Енергоефективність для промислових підприємств”

Галузь:

Категорія:

Дата: 10/04/2018 - 12/04/2018 Цілий день


Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується DeutscheGesellschaftf?rInternationaleZusammenarbeit (GIZ ) GmbH, запрошує зацікавлені місцеві компанії взяти участь у тренінгу «Енергоефективність для промислових підприємств», що відбудеться у Львові 10-12 квітня 2018 року. Основні теми тренінгу: енергоаудит підприємства, розрахунок рентабельності енергоефективних інвестицій, управління енергоефективними заходами. До участі запрошуються технічні фахівці підприємств.

Десять компаній, що успішно пройдуть тренінг та відповідатимуть технічним вимогам, матимуть можливість бути відібраними для підготовки інвестиційних планів для проектів, спрямованих на очищення стічних вод та підвищення енергоефективності підприємств. Підготовка інвестиційних планів фінансується Шведським Агентством Міжнародного Розвитку SIDA та впроваджується в рамках ініціативи НЕФКО.

Крім того, підприємства-учасники тренінгу зможуть приєднатися до мережі енергоефективних компаній та скористатися технічною допомогою експертів у ідентифікації, плануванні та впровадженні своїх заходів у рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

 

Програма

 

Для участі у тренінгу просимо Вас заповнити та надіслати Заявку учасника електронною поштою на адресу p.novak@ic-group.org до 30 березня 2018 року.

З питаннями щодо участі можна звернутися до Павла Новака

тел.: +38 044 38 44 337

моб.: +38 097 705 27 88