Засідання Еміратсько-Української Ділової Ради

Галузь:

Категорія:

Дата: 09/04/2017 00:00


Львівська торгово-промислова палата інформує щодо засідання Еміратсько-Української Ділової  Ради,  яке відбудеться  9  квітня 2017 року на базі ВЕЗ Джебель Алі Фрі Зон (Jafza), Дубай, ОАЕ.

Програма заходу передбачає:

  1. Тур по Jafza, найбільшої у світі ВЕЗ, – ознайомлення з офісами, складськими приміщеннями, виробництвами, що працюють на території ВЕЗ. Також виступить керівництво ВЕЗ Jafza, яке розповість про переваги і комфортність діяльності компаній у цій безподатковій юрисдикції.
  2. Відвідування порту Джебель Алі й аеропортуWorldCentral, де учасники ознайомляться зі зручною і доступною логістичною структурою.
  3. Ознайомлення з роботоюДубайської митниці, де оформлення вантажу проходить достатньо швидко і без важких митних процедур.
  4. Знайомство з роботою Українського інкубатору (Бізнес Центра) UCCI в ОАЕ, який працює на базі ВЕЗ Jafza, в якому учасники ознайомляться з повним комплексом його послуг на практиці. Також виступить керівництво Бізнес Центру, надасть практичні й корисні поради щодо ведення бізнесу з арабськими партнерами.
  5. B2B спілкування з представниками арабських компаній, які ведуть операційну діяльністьу ВЕЗJafza і успішно працюютьна території ОАЕ.
  6. B2B спілкування з представниками міжнародних компаній, які зареєстровані у ВЕЗJafza і успішно працюютьяк на території ОАЕ, так і в інших країнах Перської затоки і всього світу в цілому. А це перспективні партнери, які можуть стати потенційними клієнтами вітчизняних підприємств.

Ми впевнені, що така зустріч допоможе українським представниками визначити перспективні напрямки розвитку відношень з арабськими компаніями для подальшого ефективного співробітництва. А також стане мережевою подією для вітчизняних компаній усіх галузей з метою визначення і виділення окремих галузевих напрямків для майбутніх виїзних заходів (форумів, конференцій і т.п.) як в Україні, так і за її межами.

Вартість участі одного представника (8.04.-10.04.2017) – 1400 $ (оформлення візи, переліт, проживання в готелі 4 зірки, трансфери, участь безпосередньо у засіданні та ін.). Оплата можлива в гривнях, без урахування ПДВ.

Запрошуємо на засідання Еміратсько-Української Ділової Ради ті вітчизняні компанії, які зацікавлені у виході на арабський ринок, і практична участь у заході – це реальний шанс знайти серйозних партнерів у арабському світі.

Зацікавлених просимо звертатись до Управління міжнародних економічних зв’язків Львівської торгово-промислової палати за тел. (032) 2764613, або e-mail: smirnova@cci.lviv.ua.