Міжнародний форум мистецької творчості”Золотий мольберт”

Галузь:

Славна співпраця Львівської торгово-промислової палати та БОБФ «Львівська дитяча галерея» в рамках організації проведення щорічного Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт», вже десятки років сприяє творчому спілкуванню й розвитку талановитих дітей України, Білорусії, Молдови, Румунії, Австрії, Німеччини, Польщі, Латвії та Литви, Болгарії, Словенії та ін. країн.

У рамках цьогорічного Форуму у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) 01.06.19 р. о 19.00 год. відкривається виставка-аукціон дитячих шедеврів.

Аукціон організовується за підтримки Львівської торгово-промислової палати з благословення Архієпископа Львівського митрополита Ігоря Возьняка з метою фінансової підтримки дітей з особливими потребами та заснування «Галереї дітей Божих» під покровом Митрополита Андрея Шептицького на базі церкви папи Климентія (вул. Генерала Чупринки, 70).

«Галерея дітей Божих» дуже важлива для повноцінної діяльності Духовно-мистецького центру Львівської дитячої галереї, з метою розвитку талановитих дітей з особливими потребами, для яких творче спілкування з їх однолітками, можливо, єдина радість у житті.

 

Запрошуємо Вас особисто разом з друзями  до участі в аукціоні, який відбудеться 01.06.19 р. о 19.00 год., 2-й поверх Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17).

 

З Вашою допомогою спробуємо зробимо дітей щасливими.

 

P.S. За результатами Аукціону учаснику буде видана копія протоколу про проведення аукціону, сертифікат на право власності експонату «Галереї дітей Божих» з благословенням Архієпископа Львівського Митрополита Ігоря Возьняка, а БОБФ «Львівська дитяча галерея» буде мати за честь внести прізвище власника у книгу історії заснування «Галереї дітей Божих» як почесного члена Фонду.

Відповідальна особа за проведення Аукціону – Ольга Михайлюк,

тел.: ( 067) 8439767.

Детальніша інформація на сайті artclass.lviv.ua