Виставка ДЕРЕВООБРОБКА.

Галузь:

Традиційно наприкінці весни (31 травня – 3 червня), у Львові відбувається  спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості ДЕРЕВООБРОБКА.

Цьогорічна виставка приємно здивує, адже на виставці будуть представлені сучасні технології для української лісової промисловості,  подрібнювачі вітчизняного виробництва, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, високопродуктивне лісопильне обладнання для первинної переробки, комплексні лісопильні лінії, комплексні рішення по організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, чималий асортимент високоякісної лако-фарбової продукції  для різних сфер застосування.

Робота над виставковою «кипить», адже виставка відбуватиметься у новому виставковому залі ПІВДЕННИЙ-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36), який є вдвічі більший за попереднє місце розташування. Тим не менше, вся площа вже зайнята, як в залі (3100 кв.м.) так і на вулиці (понад 2000 кв.м.). Це свідчить про масштабність та грандіозність виставки, а причин для цього є чимало, оскільки кількість учасників вже понад 100. Серед них є багато нових імен, як для України так і для виставки, зокрема: Kesla, Tehnika Auce SIA, SIA Balt Brand, Wravor, Gama, Salo Machinery, HSM, Байріс, Альтакс, Арпал, «Виробнича компанія «ГАЛАКТИК» ТОВ,  “Північна корона+” ТОВ, “Компрессорс Інтернешнл” ТОВ, АС-Інжиніринг, “Майстер і К” ТОВ, Спецтрансзапчасть” ТОВ, Постформпласт ПП, “Голден Вуд” ПП, “ЛЮКС-Х” (ТОВ) НВП, “Промислова компанія “ЗОЛОТЕ РУНО, УКРАЇНА” ТОВ, Промстанок, ЛТЛ Груп, Woodmash, “Кам’янець-Подільськавтоагрегат” ПАТ та ін..

Вражає і активність постійних учасників, які дуже ретельно готуються до виставки, щоб здивувати відвідувачі.

Крім цього, в рамках виставки заплановані заходи, зокрема: конференція «Шляхи активізації експорту деревообробниками та меблевиками України», також член УАДО ПП «Ющишин» під час виставки організовує міні-фабрику з виробництва меблів, щоб на живо показати відвідувачам виробничий процес. Але це – опосередкований результат, значно важливішою є соціальна мета проекту, що отримав назву «Покоління для покоління». В межах проекту вже згадана міні-фабрика виготовить комплект меблів для педіатричного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

Отож, відзначте у своєму календарі виставку Деревообробка,
як захід, який потрібно відвідати!

31 травня – 3 червня

м.Львів, Виставковий центр «Південний-ЕКСПО», вул.Щирецька, 36

Телефон: +38 067 6757371

Email: expo@galexpo.lviv.ua

Контактна особа: Леся Антонів

Прикріплені файли:

Facbook_DO_225-83_2016_new2.jpg