ХХ Міжнародний економічний форум у Львові – традиції, можливості та перспективи

Галузь:

16 вересня, у Львові на стадіоні «Арена Львів», відбувся XХ Міжнародний економічний форум.

 

Ювілейний захід зібрав понад 15 спікерів, серед яких – ключові особи регіону та України, лідери державного управління, культури і освіти, успішні підприємці, представники інших країн та громадські діячі.

 

Понад 1500 представників політичної еліти України, дипломатичного корпусу в Україні, українського бізнесу та провідних міжнародних компаній, а також представники торгових місій з 20 країн світу зібралися для сприяння модернізації та інтеграції економіки, реалізації спільних проектів і впровадження інноваційних технологій.

 

Відбулися декілька окремих потужних панельних дискусій, присвячених найактуальнішим темам сфери політики, економіки та бізнесу; ярмарок донорів від департаменту міжнародної технічної допомоги; найбільша Startup Expo – виставка понад 70 українських стартапів; Business Expo – експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.

 

Львівська ТПП та Жіноча Ділова Палата України провели дискусійну панель на тему «Соціальна відповідальність бізнесу крізь призму гендера».

Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП, у ході відкриття зазначив, що жіночі ділові об’єднання сьогодні як ніколи є активними, їх представниці чітко знають, чого потребують для власного професійного розвитку: «Дуже добре, що сьогодні маємо ще одну нагоду допомогти жіночій діловій спільноті проявити свої амбіції, сильні сторони. Важливо, що це помітна та потужна сила, ще одне ділове національне обєднання. Переконаний, що разом зможемо досягти більшого для розвитку економіки та українок і українців».

 

 

ПРО ФОРУМ:

Міжнародний економічний форум – це найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для презентації України та Львівщини зокрема як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19.