Жіночий погляд на бізнес

Галузь:

Красиві, мотивовані та успішні. Чітко знають, чого хочуть та як цього досягти. Цінують незалежність та власні родини, змінюють світ довкола себе на краще, адже добре знають, що, крім них самих, – на це нездатен ніхто.

Львівщина може гордитись своїми бізнес-леді. І нехай вони поки що оперують малими та середніми підприємствами, але часто це саме вони швидше готові конкурувати, експортувати та робити бізнес прибутковим.

 

12 червня 2018 року в приміщенні Львівської ТПП ініціаторками ділових жіночих кіл Львівщини було створено Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва. Відразу ж відбулося перше, установче засідання Комітету.

Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській торгово-промисловій палаті – постійно діючий консультативно-дорадчий орган, утворений з числа жінок-підприємців та представників підприємств.
Ініціатива сприятиме розвитку жіночого підприємництва у Львівській області, впроваджуватиме ініціативи з підтримки жінок-підприємниць, сприятиме промоції жіночого бізнесу.
До новоствореної ініціативи приєдналось більше 20 підприємниць, з’явились перші плани: проводиться опитування щодо потреб та проблем, з якими зіштовхуються жінки, що мають власну справу, восени заплановано провести І Діловий жіночий форум.

Ініціаторами створення виступили Львівська ТПП та громадська організація «Ділові жінки України» (ДУЖ). Саме з цією метою створено План розвитку в рамках співпраці ДУЖ та ТПП.

Через Комітет жіночого підприємства запропоновано розвиток наступних напрямків:

1) проведення тренінгів та семінарів для жінок за різними напрямками та рівнями. Буде створено графік та умови проведення таких
заходів.

2) проведення круглих столів з представниками різних органів влади та інстанцій, для висвітлення проблематики ведення бізнесу, створення можливостей тісної співпраці бізнесу та влади.

3) організація благодійних бізнес-балів, аукціонів у приміщенні ТПП, як от «Соціальна відповідальність жінок України».

4) організація жіночого фестивалів «Українські жінки в бізнесі», «Бізнес-українка» (продажі та промоція продукції жіночого бізнесу).

5) започаткуваня сніданків «Жіночі бізнес-тенденції», де жінки ділитимуться інноваціями, досвідом, дискутуватимуть на тему бізнесу.

6) ознайомлення жінок з іншими можливостями ТПП, а саме: реєстрацією торгових марок, бізнес-поїздками, сертифікацією для експорту, навчання роботі з тендерами і т.д.

7) пошук закордонних організацій чи фондів для співпраці за грантовими підтримками жінок в бізнесі. Пошук інших можливостей фінансової, матеріальної та нематеріальної підтримки жінок в бізнесі.

8) навчання жінок фінансовій грамотності, усім необхідним фінансовим інструментам для правильного ведення бізнесу. Ознайомлення з усіма видами фінансування бізнесу (пошук інвестицій, кредити, лізинг і т.д.), як ефективно і правильно розглядати такі інструменти в бізнесі. Які компенсації надає держава?

9) пошук можливостей співпраці з іншими країнами, на предмет стажування українок в іноземних компаніях з метою обміну досвідом.

10) пошук можливостей партнерської співпраці з найкращими мовними школами.

 

Читати далі