Анонс презентації друкованих видань ЛТПП

Галузь:

Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі відкрило для українських підприємців і промисловців нові можливості у торгівлі з Європейським Союзом.

 

Для допомоги підприємствам, охочим вийти на європейський ринок, Львівська торгово-промислова палата за підтримки Німецько-українського проекту у сфері бізнесу здійснила видання посібників «Успішний експорт до Європейського Союзу. Практичний посібник для малих і середніх підприємств в Україні» та «Тимчасове ввезення/вивезення товарів. Путівник карнетами АТА».

 

Львівська торгово-промислова палата запрошує

на презентацію друкованих видань,

яка відбудеться 15 квітня 2015 року

у приміщенні ЛТПП (Стрийський парк, 14, м. Львів).

Початок о 15:00.

 

Кожен учасник отримає примірник посібника безкоштовно.

 

 

Інформація про друковані видання

 

obkladinka_145x200_druk_2015_çåë«Успішний експорт до Європейського Союзу. Практичний посібник для малих і середніх підприємств в Україні. Видання друге/ У.Конст, В.Коруд, В.Мотиль, М.Мулява, Г.Перепелиця, Г.Ранк, С.Свистіль, О.Сергеєв, Г.Фінкевірт. –  Львів: ТзОВ «Компанія Імперіал Груп»,  2014. – 128 с.

Нове видання, підготовлене українськими та іноземними експертами-практиками, актуальне своїм врахуванням змін, які відбулися у Європейському Союзі та Україні за останні два роки; доповнене аналізом Угоди про асоціацію й основних положень щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, сертифікації та стандартів у ЄС, а також правилами міжнародної торгівлі та оглядом фінансування зовнішньоекономічних операцій.

Книга містить корисну практичну інформацію щодо пошуків партнерів, аналізу ринків, укладення зовнішньоекономічних контрактів, фінансування експортних операцій, тарифного та нетарифного регулювання, програм та інструментів підтримки експорту тощо. У посібнику є посилання на джерела інформації, бази даних, портали з підтримки експорту, законодавство України та Європейського Союзу тощо.

 

obkladinka_145x200_druk_2015_çåë

Р.Баран, А.Валько. Тимчасове ввезення/вивезення товарів. Путівник карнетами АТА. Практичний посібник. – Львів: ТзОВ «Компанія Імперіал Груп», 2015. – 140 с.

Практичний посібник стане у пригоді українським підприємцям, представникам бізнес-організацій та менеджерам різних сфер діяльності, організаторам міжнародних виставок, гастролей та змагань тощо здійснювати правильне оформлення документації на тимчасове вивезення товарів з країни.

Задля спрощення митних формальностей під час тимчасового вивезення/ввезення товарів за/з-за кордону у світі впроваджено систему, іменовану «карнетом АТА», позитивний досвід існування якої доводить, що тісна співпраця між бізнесом і митницею може сприяти ефективному розвитку зовнішньої торгівлі. Практичні аспекти застосування «карнетів АТА» і зібрані в посібнику.

У книжці подано основні нормативно-правові положення, міжнародні правила, особливості заповнення відповідної документації, а також зразки основних документів. Видання містить посилання на джерела інформації, бази даних, портали з підтримки та висвітлення цієї теми, законодавство України та Європейського Союзу тощо. Впровадження системи АТА в Україні стане ще одним кроком на шляху до лібералізації зовнішньоекономічної діяльності і дасть змогу вітчизняним підприємцям активніше брати участь у європейських та світових заходах.

 

Контактна особа: Галина Мотиль.

Тел./факс: +38 032 276 46 13; email: galyna@cci.lviv.ua

Участь у презентації є безкоштовною, але кількість місць обмежена.

АНКЕТА

Для подальшої співпраці щодо підтримки експорту та покращення наступних видань посібника з експорту просимо Вас заповнити Анкету-заявку (додається).