26 Червня 2022 року 19:48

У 2010 році Львівська ТПП відсвяткувала 160-річчя – її було створено у 1850 році згідно з рішенням австрійського цісаря Франца-Йосифа.

Львів, пр. Шевченка. Раніше у цьому будинку знаходилась Львівська ТПП (сьогодні – приміщення обласної прокуратури)

Населення, станом на 01.01.2004р. становить, 2 млн. 650 тис. чоловік. Львів – найбільший промисловий, адміністративний та культурний центр Правобережної України.

Наша область є прикордонною – тут проходить державний кордон України з Польщею. На території Львівської області є чотири автомобільні та три залізничні пункти перетину кордону. Найкраще оснащеним є прикордонний перехід Краківець-Корчова. Маючи географічне розташування поблизу кордонів країн Європи, Львівщина є розвиненим промисловим та сільськогосподарським центром з міцним економічним підґрунтям. Надра області багаті на різноманітні корисні копалини, серед яких є вугілля, природний газ, нафта, озокерит, торф, сірка, калійна і кухонна сіль а також сировина для виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Особливим багатством Львівщини є її колосальні запаси лікувальних мінеральних вод. Місто Львів є одним з найважливіших промислових, наукових та культурних центрів України. Це місто багатої і різностильової архітектурної спадщини ХІІ-ХХ ст.

The Lviv Chamber-of-Commerce-and-Industry

Приміщення Львівської ТПП (Стрийський парк, 14)

У структурі промислового виробництва Львівщини перше місце займає харчова галузь (25,2%), друге – машинобудівна (11,9%), третє – виробництво та розподілення електроенергії, газу і води (11%), далі нафтопереробка (9,8%), целюлозно-паперова, поліграфічна промисловість та видавнича справа (8,2%). Зовнішньоторговельні операції проводяться з 97 країнами світу. Основними нашими торговельними партнерами є підприємства з Росії, США, Німеччини, Польщі, Данії, Казахстану.

 

В області працює понад 1000 суб’єктів підприємницької діяльності з іноземним капіталом. Найбільші інвестиції вкладені інвесторами з Німеччини, Угорщини, Польщі, Франції, Данії, Великобританії. У .Львові діють Генеральні Консульства: Польщі, Росії, Чехії, а також Почесні Консульства: Австрії, Бразилії, Казахстану, Литви, Нідерландів, Німеччини.

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛТПП