Бізнес-тренінг «Робота з запереченнями. Закриття продажу»

Галузь:

foto

 

19 вересня у Львівській ТПП відбувся тренінг «Робота з запереченнями. Закриття продажу». Про те, як правильно представити і відстояти ціну, працювати з запереченнями і закривати продаж розповідала бізнес-тренер Наталія Галицька. Учасниками тренінгу стали працівники ЛТПП – вони мали можливість удосконалити власну техніку продажу та попрацювати в групах для закріплення отриманих навичок.

Програма тренінгу фокусувалась на заключному етапі процесу продажу – закриття і прийняття клієнтом позитивного рішення. Адже саме цим етапом роботи з клієнтом часто нехтують і в першу чергу із-за власної невпевненості і невміння діяти грамотно на цьому етапі. Клієнт сумнівається «чи купувати у вас», Ви сумніваєтесь «чи варто запитувати, що він вирішив» і в результаті втрачений клієнт. Для того, щоб уникнути цієї ситуації, потрібно навчитись бути ведучим у процесі продажу. Тому, під час тренінгу його учасники опрацьовували інструменти закриття продажу, відстоювання ціни і опрацювання заперечень.

Кожен учасник мав можливість виявити заперечення, з якими йому складно працювати у продажах і отримати варіанти швидкого реагування на них.

fot