Центр підтримки експорту

Галузь:

ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ ПРИ ЛЬВІВСЬКІЙ ТПП

 

Ми допомагаємо компаніям підготуватись до  здійснення успішної  зовнішньоекономічної діяльності.

 

Серед наших експертів як фахівці Львівської ТПП з багаторічною практикою, так і молоді сертифіковані консультанти з експорту, що пройшли спеціальне навчання від міжнародних консалтингових компаній.

Вашій компанії ми допоможемо здійснити:

 • Пошук партнерів (через мережу EEN безкоштовно*), що включає допомогу при складанні профілю Вашої компанії для пошуку партнера
 • Оцінку готовності до експорту
 • Аналіз вимог до Вашої продукції на закордонному ринку
 • Розробку експортної стратегії
 • Підготовку до участі у закордонній виставці, організацію її відвідання

*Львівська ТПП є членом українського консорціуму найбільшої в Європі мережі підтримки підприємств Enterprise Europe Network (EEN), що працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)». Завдяки цій можливості тепер наші клієнти користуються перевагами мережі EEN безкоштовно.

 

ЗАПИТИ НА ПАРТНЕРСТВО З МЕРЕЖІ Enterprise Europe Network (EEN)

 

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ТПП:

 «Український медовий дім», директор Віктор Іванюк:

«Якби не консультації та рекомендації львівського Центру Підтримки Експорту, я би так і не спромігся на такий нелегкий крок, як експорт меду. Прибутковість поки що не є пріоритетним пунктом. Але це не означає, що ми готові погодитися на “процес заради процесу”. Зараз ми напрацьовуємо клієнтську базу, закріплюємось на ринку, знаходимо свою нішу. За перший рік роботи ми напрацювали постійних клієнтів, нас за кордоном вже знають. Щоб бути ближчим до покупця в січні ми відкрили своє представництво в Польщі, в чому також є велика заслуга Центру підтримки експорту ЛТПП.

Дуже вдячний ЛТПП за готовність допомогти в будь-яких питаннях, що стосується експорту».

 «ТОВ «СВІСС КРОНО», комерційний директор Ірина Федірко: «Щиро дякуємо за надану Вами консультацію щодо зміни ставки увізного мита у країни ЄС у наступному році. Ми обов’язково врахуємо це при плануванні нашої бізнес-активності на експортних ринках в 2018 році».

 

ПОТОЧНІ ПРОЕКТИ

Експерти Центру підтримки експорту Львівської ТПП під керівництвом європейського експерта працюють над розробкою експортної стратегії для двох українських компаній в рамках програми коучингу з експорту від ТПП України та нідерландського Центру підтримки імпорту (CBI).

Ці українські компанії є представниками легкої промисловості. За підтримки експертів вони складають свою експортну стратегію. Наші експерти допомагають їм знаходити відповіді на питання, що стосуються вибору ринків, нормативних вимог на цільових ринках, аналізу споживацької поведінки, цінової політики та багато інших.

 

В результаті роботи з підприємцями в рамках цього проекту, експерти Центру підтримки експорту Львівської ТПП можуть з впевненістю сказати, що націленим на експорт підприємствам важливо мати спільну позицію керівництва та сильну мотивацію на розвиток. Запрошуємо такі підприємства на першу безкоштовну консультацію до Львівської торгово-промислової палати!

 

 

Про Центр підтримки експорту Львівської ТПП: Утворений 2015 року відповідно до рішення Президії Торгово-промисової палати України. Функції:

 • консультації для здійснення експорту до країн ЄС
 • сертифікати походження та експертиза
 • підтримка на світових ринках
 • міжнародні виставки та форуми
 • ділові місїі
 • тренінги та семінари
 • видання для експортерів
 • Комітет з питань ЗЕД

Діє як складова мережі ЦПЕ ТПП України, до якої входять Координаційний центр підтримки експорту ТПП України, Гаряча лінія з питань експорту до ЄС ТПП України, регіональні ЦПЕ.

 

Функції ЦПЕ покладені на Управління міжнародних економічних зв’язків Львівської ТПП:

Керівник – віце-президент Володимир Коруд

тел./факс: +380 32 295 01 95

E-mail: korud@cci.lviv.ua

 

Начальниця управління міжнародних економічних зв’язків – Наталія Карпенчук-Конопацька

тел./факс: +380 32 276 46 13

Е-mail: natalya@cci.lviv.ua

 

 

Комітет з питань зовнішньоекономічної діяльності при ЛТПП

 

ІНШІ ПОСЛУГИ Львівської ТПП:

оцінка майна
pr-супровід та реклама
Третейський суд
експертизи та сертифікація
карнети АТА
зовнішньо-економічна діяльність
переклади
штрих-кодування

Центр розвитку бізнесу

реєстрація товарних знаків

 

Комітети