Цьогоріч оберуть керуючу компанію для Інвестиційного парку “Рясне-2”

Галузь:

проект  Індустріального парку

проект
Індустріального парку

З огляду на попит серед інвесторів, Львівська міська рада цьогоріч проведе конкурс із визначення керуючої компанії для Індустріального парку «Рясне-2». На цю роль вже претендують компанії з Іспанії та Нідерландів.

У червні їх представники прибудуть до Львова. Крім того, уже є потенційні інвестори для 30-40% території Індустріального парку. За попередньою оцінкою фахівців, якщо вдасться реалізувати проект, тут може бути створено від 6 до 12 тис. робочих місць.

Львівський проект індустріального парку є одним із п’яти, офіційно зареєстрованих Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, і є внесеним до Державного реєстру.

Для проекту технопарку «Рясне-2» на 25 га з перспективою розширення до 150 га визначено земельну ділянку, яку підключено до всіх комунікацій, і де є готова земельна документація. Це територія, де будуть розташовані низка промислових підприємств та інфраструктура. Так 80% території парку планують відвести під розміщення промислових підприємств (5–9 підприємств – кожне з яких розміщатиметься на ділянках від 1 до 4 га), до 4 га території буде відведено під транспортно-логістичні центри, складування та перевезення вантажів, митний склад, а 1 га території планується виділити під адміністративно-офісні приміщення.

Парк розташовуватиметься на ділянці, що примикає до автомобільної магістралі загальноміського значення вул. Шевченка, що виходить на автомобільну магістраль Львів-Краковець.

Договір оренди земельної ділянки буде укладатися керуючою компанією, а вже вона надалі надаватиме її в користування учасникам індустріального парку.

За словами Сергія Кіраля, начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, проект реалізовуватиметься з огляду на міжнародний досвід: «не так важливо отримати короткострокові переваги у вигляді 1 чи 1,5 млн грн на рік від оренди. Нам важливо сюди залучити 5-6 промислових підприємств, які створять понад 6 тисяч робочих місць, з яких будуть виплачуватись податки».

На повну реалізацію проекту відведено 6-7 років, проте вже зараз експерти допускають, що термін можна скоротити вдвічі.

Детальніша інформація про проект розміщена на інвестиційному порталі міста http://www.investinlviv.com/

Реалізація достойної інфраструктури для ведення бізнесу, де передбачається пільгове оподаткування інвесторів та низка преференцій для тих, хто створюватиме нові робочі місця у виробничій сфері, зумовить існування привабливого інвестиційного клімату для інвесторів, відкриє для Львова нові переваги – робочі місця, надходження до міського бюджету, забезпечить притік нової бізнес-культури, знань та технологій, що відкриють нові можливості для розвитку місцевих компаній.

 За матеріалами сайту http://tvoemisto.tv/