День економіки Баварії у Львові

Галузь:

17 лютого 2015 року Львівська ТПП за сприяння Делегації німецької економіки в Україні та ТПП України провела День економіки Баварії у Львові. Візит німецької делегації до Львова зумовлений також матчем «Шахтар» – «Баварія», що відбувся на «Арені-Львів» того ж дня.

У стінах ЛТПП представників німецьких та українських бізнес-структур привітав президент Дмитро Афтанас, подякувавши закордонним колегам за підтримку та віру у перемогу українського народу у складний для держави час та висловивши сподівання, що «нові партнерські контакти, які ми встановлюємо завдяки дружнім організаціям, матимуть продовження».

4

Михайло Непран, віце-президент ТПП України, розповів історію співпраці із торгово-промисловою  палатою Баварії та наголосив на важливій ролі палат  – бути незамінною ланкою у процесі комунікації, тобто у процесі пошуку контактів, партнерів, шляхів виходу на нові ринки: «Ми зі своїми контактами потрібні постачальнику продукції, бо можемо його рекомендувати як надійного партнера. Ми підтримуємо такі діалоги як можливість вийти на новий непростий європейський ринок. Також переймаємо досвід ЄС, наприклад, німецької палати, щодо реєстрації бізнесу і адаптуємо його до українських реалій».

Від Львівської міської ради присутніх привітала Ірина Кулинич, директор департаменту  економічної політики ЛМР, висловивши приємність, що захід відбувається у ЛТПП, «бо ТПП – це осередок, де зустрічається бізнес, організований з метою отримання прибутку, а Ваші прибутки є доходами нашого бюджету. Відповідно, від розвитку Вашого бізнесу збагачується і наше місто. Дуже складна зараз ситуація і, звичайно, бажаємо  один одному тільки успіху і започаткування нових справ, хоч, розуміємо, що це непросто». Пані Ірина подякувала за дієву допомогу німецьким гостям, які цього дня навідалися у львівську лікарню №8. Принесли пацієнтам сувеніри – клубні шарфи й іграшкові ведмедики. Але більш дорогим був інший подарунок від мюнхенського гранда, який оплатив 60 операцій (вартістю до 3 тис. євро), котрі у Львові впродовж кількох візитів  зробив дітям і дорослим відомий пластичний хірург Клаус Екснер. Пожертвувала «Баварія» клініці й обладнання для анестезії.

«Баварія – Ваш партнер у центрі Європи» – так називалася презентація  Александра Маркуса, Уповноваженого Баварської економіки в Україні, Делегата німецької економіки в Україні, яка охопила опис економічного потенціалу цієї частини Німеччинни та запрошення до бізнес-співпраці. Цікавим стало представлення ним ролі та роботи ТПП Баварії, а також форми організації кластерів.

Про бізнес-медіацію як частину німецько-українського проекту у сфері бізнесу, що діє при ЛТПП, розповів Роман Баран, віце-президент ЛТПП.

6