Про День відкритих дверей в ЛТПП

Галузь:

«Відкривати двері» своєї історії, роботи, життя і перспектив для широкого загалу – сьогодні не просто модна тенденція, а й необхідна практика. Нового напрямку у своїй стратегії  розвитку дотримується і Львівська торгово-промислова палата, яка 26 вересня 2014 року запросила у гості всіх охочих, а передусім – молодь, познайомитися із роботою бізнес-платформи регіону безпосередньо у стінах приміщення та отримати відповіді на всі свої запитання.

Насичена програма Дня відкритих дверей розпочалася фотовиставкою «Бізнес у кадрі». Представлені світлини – роботи фоторепортера Українського інформаційного фотоагентства LUFA – відобразили динамічний, живий, цікавий та розмаїтий світ львівського підприємництва.

8

Бути «відкритими для всього цікавого та корисного, що може запропонувати Палата», –  побажав присутнім у привітальному слові І віце-президент Андрій Левкович. Координатор Німецько-українського проекту у сфері бізнесу Андрій Янів розповів про становлення, мету партнерського проекту, про його роботу, видавничу діяльність та нові починання. Володимир Коруд, начальник Управління міжнародних економічних відносин, ознайомив із послугами, які надає палата, та її завданнями. Детальну презентацію про Львівську ТПП представив Юрій Булик, начальник відділу зв’язків з громадськістю та рекламно-видавничих послуг, влучно зауваживши, що «максимум цікавої інформації ми дамо вам сьогодні зі сподіванням, що ваша достойна робота на Україні достойно винагороджуватиметься».

2

Відтак учасники Дня відкритих дверей мали нагоду безкоштовно відвідати обрані семінари на теми: «Бізнес у надзвичайних ситуаціях, форс-мажорних обставинах» та «Консультаційний семінар з питань податкового та бухгалтерського обліку для підприємців-початківців», проведені відповідно Володимиром Корудом та віце-президентом ЛТПП, начальником Інформаційно-консультаційного центру Романом Бараном. Найпопулярнішим, особливо серед молоді, став «Тренінг з професійної адаптації молоді на ринку», проведений Юрієм Буликом.

3

Святковості настрою учасників додав виступ Народного камерного оркестру ЛНУ імені Івана Франка під керівництвом заслуженого працівника культури України Романи Бурко. А невимушене спілкування працівників Палати із новими друзями Палати продовжилося під час обіду-барбекю. Недаремно давня мудрість говорить: «Скажи мені – і я забуду, покажи мені – і я запамятаю, дай зробити – і я зрозумію». Цього “відкритого дня” гості не тільки почули, побачили, а й стали активними учасниками дійства.

Захід проведено за сприяння Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу завдяки фінансуванню німецьким Федеративним міністерством економічної співпраці та розвитку через організацію «Sequa». 

5

7