Долучайтеся до електронної бази інвестиційних проектів

Галузь:

Львівська торгово-промислова палата запрошує долучитися до нової інтерактивної платформи «Електронна база інвестиційних проектів» (ЕБІП).

Платформа покликана допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів. Своєю чергою для українських та іноземних інвесторів ЕБІП є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів. Інформація про ЕБІП також буде поширена через міжнародну систему торгово-промислових палат. Новий зручний сервіс, ініційований Торгово-промисловою палатою України, сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів та покращенню інвестиційного клімату нашої країни.

Суб’єкти господарювання мають змогу вносити в ЕБІП свої інвестиційні проекти самостійно, зареєструвавшись на платформі:  http://invest.ucci.org.ua.

До 31 травня розміщення інвестиційних проектів на сайті ЕБІП буде безкоштовним!

Вартість обробки та розміщення однієї інвестиційної пропозиції у ЕБІП після 31 травня становитиме:

•          600 грн з ПДВ при розміщенні на один місяць;

•          960 грн з ПДВ при розміщенні на один квартал;

•          2400 грн з ПДВ при розміщенні на один рік.

Окрім того, вартість додаткової послуги у вигляді розміщення інвестиційної пропозиції на головній сторінці сайту ЕБІП буде становити 180 грн з ПДВ при розміщенні на тиждень та у розмірі 600 грн з ПДВ при розміщенні на місяць.

 

У разі виникнення додаткових запитань або для допомоги у заповненні анкети інвестиційного проекту звертайтесь до ЛТПП за телефоном: +38 032 276 46 13 або пишіть на електронну скриньку: olenyak@cci.lviv.ua (контактна особа – Андрій Оленяк).