ЕКОСЕМІНАРИ. Інформація для учасників та розклад занять

Галузь:

Запрошуємо керівників підприємств, екологів, юристів та всіх охочих взяти участь у роботі практичних екосемінарів, серію яких Львівська торгово-промислова палата започатковує з вересня 2014 року.

Учасники семінарів отримають інформацію про зміни у природоохоронному законодавстві, дозвільній системі з охорони навколишнього середовища, про порядок ведення внутрішньої діяльності еколога на підприємстві. Під час навчання представники контролюючих та виконавчих органів дадуть роз’яснення щодо питань отримання дозволів на викиди в атмосферне повітря, на утворення та розміщення відходів, на спеціальне водокористування; щодо менеджменту відходів та проведення зовнішніх інспекційних перевірок.

Всі охочі взяти участь у навчанні повинні заповнити та надіслати ЗАЯВКУ, попередньо обравши тему семінару, наведену у РОЗКЛАДІ екосемінарів.

Вартість кожного семінару становить 600,00 грн (у т.ч. ПДВ) та включає інформаційно-консультаційні послуги, добірку матеріалів у друкованому вигляді та на електронному носії, Свідоцтво учасника, каву-брейк.  Другій людині з підприємства передбачається знижка 10%.