Екофорум «Поводження з відходами. Цивілізаційні виклики»

Галузь:

Категорія:

Дата: 19/04/2017 Цілий день


Львівська торгово-промислова палата у партнерстві з  Генеральним Конульством Чеської Республіки у м. Львів запрошує на Екологічний Форум «Поводження з відходами. Цивілізаційні виклики», який відбудеться 19 квітня 2017 року у приміщенні Львівської торгово-промислової палати, за адресою м. Львів, Стрийський парк,14, початок реєстрації о 09.30.

Метою Екологічного Форуму є просування в Україну передових світових технологій у сфері поводження з відходами, залучення інвестицій та інновацій, вивчення нетрадиційних підходів до розв’язання проблем з відходами.

Чехію, як країну-партнера цьогорічного Форуму, представлятимуть експерти Міністерства навколишнього середовища Чеської Республіки та делегати від чеських компаній. Експерти висвітлять свій досвід у питаннях побудови стратегії та планів у поводженні з відходами,  зроблять огляд європейських джерел фінансування, торкнуться питань технологій переробки, та покажуть механізми забезпечення збирання пакувальних відходів в рамках розширеної відповідальності виробника.

До виступів з презентаціями своїх продуктів, послуг, ідей, технологій запрошуємо бізнес, який працює у сфері збирання відходів та їх переробки, виробників техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та переробки відходів, представників місцевої влади, наукових закладів, фінансових інституцій, вітчизняних та зарубіжних екологічних організацій.

У рамках Екологічного Форуму відбудеться Контактна біржа – запрошуємо стати її учасниками та використати можливість розмістити зразки своєї продукції, товарів, інформаційні та рекламні матеріали на Експозиційному стенді Форуму та на Вашому індивідуальному переговорному столику.  

Участь в якості слухача безкоштовна. Більше інформації про умови участі – в реєстраційній online формі https://goo.gl/forms/guw9gaxGkD3yAzTp2  

Фото із Екологічного Форуму.

Контактна особа:  

тел./факс: + 38 032  295-01-25, e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua