Навчання для уповноважених осіб та членів тендерних комітетів

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 26/01/2022 - 27/01/2022 Цілий день


26 – 27 січня 2021 року Львівська торгово-промислова палата спільно з ПП ЮФ «Світ Права» проводить навчання для уповноважених осіб.

Уповноважена особа не один у полі воїн! Ми розглянемо практичні ситуації, лайф-хаки разом з аналізом новинок законодавства для того щоб робота Уповноваженої особи була легшою та в задоволення!
Серед актуальних питань:
    Як стати уповноваженою особою та правильно перейняти роботу тендерного комітету. Якими документами це оформити?
    Яким чином можна отримати допомогу від інших спеціалістів з правом дорадчого голосу?
    Готуємо Технічну специфікацію закупівлі. Як правильно і легко сформувати якісні та технічні характеристики предмета закупівлі;
    Затверджуємо річний план (як визначити очікувану вартість і де взяти потребу);
     Спрощені закупівлі це дійсно просто? Коли їх можна не проводити та як не нести за це відповідальності?! Оскарження, штрафи чи можливо і в яких випадках;
    Відкриті торги. На що в першу чергу потрібно звернути увагу?! Новинки в законодавстві. Як провести успішно Відкриті торги?!
    Відповідь на скаргу в АМКУ право чи обов’язок для Замовника?!
    Відповідальність уповноважених осіб і не тільки… Хто і за що може платити штраф (підстави та розміри);
    Як правильно підготувати Договір за результатами закупівлі. Додаткові угоди: коли можна і що з ними робити, судова практика та аналіз висновків ДАСУ;
Учасники семінару мають можливість отримати відповіді на запитання у експертів з питань публічних закупівель – керуючих партнерів «Юридичної фірми «Світ права» Ірини Корди, Тамари Бахтіної та Ірини Ключук.
Після закінчення навчання слухачі отримують іменний сертифікат про проходження навчання, збірник з нормативними документами  на паперовому та електронному носіях.

Вартість навчання для одного представника від організації складає 1800 грн. з ПДВ.

Програма семінару
Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається, факсом за номером: 032-295-51-83, 032-276-46-11; viber: 38-050-371-06-01 або е-mail: flinta@cci.lviv.ua.

УСІ КАРАНТИННІ ВИМОГИ БУДУТЬ ДОТРИМАНІ. ОРГАНІЗАТОРИ НАВЧАННЯ ТА ЛЕКТОРИ ВАКЦИНОВАНІ ТА ДОТРИМУЮТЬСЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ.