II Mіжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу»

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 31/03/2016 10:00 - 13:00


Шановні пані та панове,

Львівська торгово-промислова палата спільно з Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» за підтримки міського голови Львова Андрія Садового та губернатора Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки запрошує Вас до участі у II Mіжнародній конференції «Соціальна відповідальність бізнесу».

ІІ Бізнес соц-відповідальний Лого male

Сьогодні бізнес-середовище все частіше акцентує увагу на таких категоріях власного розвитку як «етика бізнесу», «моральні стандарти у праці», «захист людської гідності та прав людини» та ін. Для нас важливим у цьому процесі є формування власних цінностей – сімейних, національних, духовних, бізнесових, адже це – наслідок культурно-етичних традицій українських підприємців.

 

Чимало львівських фірм багато робили і продовжують робити для того, щоб зменшити негативний вплив людської діяльності для суспільства та довкілля. Проте соціальна відповідальність бізнесу (СВБ) може бути чимось більшим, ніж додаткові витрати, обов’язки чи добрі вчинки – вона може бути джерелом шансів, інновацій та конкурентної переваги. Компанії, урядові та громадські організації повинні перестати думати категоріями «соціальної відповідальності бізнесу» і почати думати філантропічною категорією «інтеграції фірми з суспільством». Це не просто, адже потрібно приймати рішення, брати на себе відповідальність, бути лідером, реалізовувати себе і водночас приносити користь оточенню, враховуючи інтереси людей та нести відповідальність за межами свого «Я».

 

Саме тому цьогорічною робочою темою конференції є «Культура філантропії та соціальна відповідальність бізнесу».

Основні завдання заходу:

  • об’єднання широкого кола керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля пошуку партнерів,  обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє;
  • генерування нових ідей та планів щодо ефективного включення соціальних питань до фундаментальних дій та бізнес-стратегій;
  • міжрелігійні нариси розуміння філантропії та СВБ;
  • формування концепції подальшої соціальної відповідальності в регіоні та країні у спектрі культури філантропії.

 

Захід відбудеться 31 березня 2016 року у приміщенні Львівського історичного музею, зала Королівської Трапезної (Італійський Дворик, площа Ринок, 6, початок о 10.00).

Для участі у Конференції необхідно заповнити та надіслати до Львівської торгово-промислової палати

Реєстрація є обов’язковою.

Участь у заході – безкоштовна.

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

 

Оргкомітет ІІ Міжнародної конференції:

Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011

тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: pr@cci.lviv.ua , https://lcci.com.ua

 

Для ЗМІ: стати Інформаційним партнером заходу

 

ПАРТНЕРИ:

Partnery

logo-Centre-ukr-300x72уфб_лого2

ІНФОРМАЦІЙНІ  ПАРТНЕРИ:

index2 nec_logo_lviv_online          galinfo-logo

 

Історія заходу:

Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”, 2015