ІІ Всеукраїнський діловий жіночий форум. м. Київ

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 25/11/2019 11:00 - 17:00


 

 

ЗАПРОШУЄМО

до участі у ДРУГОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДІЛОВОМУ ЖІНОЧОМУ ФОРУМІ В КИЄВІ

“ЖІНКА ЯК НОСІЙ ЦІННОСТЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ”

В умовах економічної трансформації українського суспільства відбулася зміна соціального статусу жінки, розширилися та посилилися їхні економічні можливості.

Сьогодні саме жінки стають дедалі більшою і суттєвою економічною силою, вони зарекомендували себе як висококласні професіонали в управлінській сфері та бізнесі, формуючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та формуючи сучасне й активне бізнес-середовище.

Українські жінки мають свою особливу місію та цінності, якими вони об’єднують інших людей і таким чином змінюють на краще свою сім’ю, своє місто та свою країну.

Ми – Львівська торгово-промислова палата і Ділова Жіноча Палата України  спільно з Школою Публічного Управління Українського Католицького Університету запрошуємо Вас на Другий Всеукраїнський Діловий Жіночий Форум “ЖІНКА ЯК НОСІЙ ЦІННОСТЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ”, який відбудеться 25 листопада 2019 року у Київському Центрі Українського Католицького Університету. Початок об 11.00

 

Спікерами Форуму будуть відомі жінки бізнесу, політики та соціальної сфери.

Про підтримку проведення Форуму повідомили представники впливових українських та іноземних жіночих організацій,  підприємницькі асоціації.

Ключова подія Форуму – презентація Жіночої Ділової Палати України, яка є постійнодіючим консультативно-дорадчим органом, і яка утворена з числа жінок-підприємців України, представників підприємств  та  сприяє розвитку жіночого підприємництва та співпраці в Україні.

Місце проведення Форуму:

Київський Центр Українського Католицького Університету, вулиця Мазепи, 10А, Київ

Оргкомітет Форуму: Тетяна Смірнова

тел./факс: +380 32 276 46 13,

                        +380 32 297 07 49

Е-mail: smirnova@cci.lviv.ua