Міжнародна виставка “BAUTEC 2020”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 18/02/2020 - 21/02/2020 00:00


Львівська торгово-промислова палата запрошує Вас відвідати Міжнародну будівельну виставку «19th International Trade Fair for Building and Construction Technology» або корокто «BAUTEC 2020», яка пройде з 18 по 21 лютого в Берліні, Німеччина.

Минулий показ 2018 року зібрав 32 000 відвідувачів з 19 країн, 459 експонентів з усіх областей будівництва. Це ідеальне місце у великому місті з зростаючим населенням і зростаючими інвестиціями в будівництво. Тут створюються тісні партнерські відносини з федеральними міністерствами і ключовими галузевими асоціаціями.

Тематичні розділи виставки: будівництво каркасних конструкцій, будівельні матеріали, цивільне будівництво, клімат-контроль і вентиляція, будівельна хімія та захисні засоби, будівельна техніка, обладнання для будівельного майданчика, системи з підвищеним доступом, електротехнічні технології та обладнання, фасадні конструкції, протипожежний захист, системи опалення, димоходи, ізоляційні матеріали, внутрішнє будівництво і гіпсокартон, збірні будинки, серійне будівництво, даху, санітарні системи, автоматизація будівель, сонячна техніка, вікна, двері, ворота, дерев’яні конструкції, будівельна техніка та обладнання, матеріали та комплектуючі для захисту дерева, натуральний камінь, лісоматеріали, міський дизайн

Сайт виставки: https://www.bautec-berlin.com

 

Вартість відвідання виставки  330.00 євро.

У вартість входить:

  • Проживання у в двомісних готельних номерах. Готель три зірки.
  • Проїзд по маршруту Львів-Берлін-Львів. мікроавтобусом: VW Caravella 2015р.
  • Харчування: сніданки
  • Квитки на виставку.
  • Супровід.

 

Контактна особа:

Андрущак Тарас

моб. +38 063 393 66 28

E-mail: tandrushchak02@gmail.com

Програма поїздки 

У разі Вашої зацікавленості просимо заповнити і направити нам заявку