Навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 07/10/2019 - 08/10/2019 Цілий день


З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб. Абзацом другим статті 11 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету  та уповноваженим особам  пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Цією ж статтею передбачено, що голова тендерного комітету призначається замовником несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій.

Програма семінару передбачає

  • Планування держаних закупівель;
  • Моніторинг та відповідальність у сфері закупівель;
  • Допорогові процедури;
  • Відкриті торги : тендерна документація;
  • Договір про закупівлю: істотні умови, порядок внесення змін до ціни пропозиції, в тому числі у разі закупівлі товарів медичного призначення, будівельних робіт, енергоносіїв
  • Оцінка тендерних пропозицій Відхилення тендерних пропозицій, підстави зміни тендерних торгів.
  • Переговорна процедура: порядок та випадки застосування. Конкурентний діалог.
  • Оскарження процедур закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді, у лекторів-практиків фахівців ПП «Юридичної фірми «Світ права» Ірини Корди та Тамари Бахтіної, на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації та вимог до неї, тощо.

Учасники семінару після закінчення навчання отримують іменний сертифікат про проходження навчання, збірник з нормативними документами  на паперовому та електронному носіях, а також забезпечуються харчуванням (обід та кава-перерва).

 

Навчання  членів тендерного комітету проводитися 07 – 08 жовтня  2019 року.  Вартість навчання для одного представника від організації становить  1500 – грн. з ПДВ.

 

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається, факсом за номером (032-295-51-83, 032-276-46-11) або е-mail: valkanna@cci.lviv.ua. Повідомляємо, що семінари будуть проводитися і в подальшому. Також проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.