Презентація можливостей Українсько-Австрійської Асоціації

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 13/07/2018 14:00


Запрошуємо Вас 13 липня 2018 року о 14:00 взяти участь у презентації Українсько-Австрійської Асоціації, яка відбудеться в приміщенні Львівської торгово-промислової палати за адресою: м. Львів, Стрийський парк,14.

Під час заходу ми обговоримо  методи зміцнення зв’язків у суспільній, культурній, громадській  та бізнесових сферах між обома країнами та поза їх межами шляхом організації двосторонніх проектів та ініціатив.

 

Українсько-Австрійська Асоціація була зареєстрована у 2017 році в Києві і являється неприбутковою та неполітичною платформою. Вона відкрита для інституцій, бізнес організацій та фізичних осіб зацікавлених у двохсторонніх зв’язках між Україною і Австрією.

Завдяки членству УАА в Міжнародній раді палат і бізнес-асоціацій (ІСВАС), що oб’єднує двосторонні інституції з Німеччини, Великої Британії, Франції, США ,Канади, Туреччини, Китаю та України (ТППУ)   також проводять та пропонують В2В проекти що виходять далеко за межі австрійського  бізнес світу.

Президент Українсько-Австрійської Асоціації більше  10 років проживає та працює в Україні, запрошує компанії, які вже працюють або планують розвивати бізнес з Австрією та Євросоюзом .

Участь у заході – безкоштовна. Реєстрація – обов’язкова.

Заявка

Контактна особа: 

Цвик Юлія Володимирівна

тел.: +38 032 297 07 49

e-mail: yulia.ltpp@gmail.com