Робоча сесія з технології підвищення прибутковості бізнесу в сучасних умовах

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 02/10/2018 14:30 - 16:30


ТЕХНОЛОГІЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ БІЗНЕСУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Двогодинна робоча сесія для власників бізнесу – унікальна спільна пропозиція Львівської школи бізнесу та Львівської ТПП.

Доповідач: Руслан Бельтюков, Голова наглядової ради Львівської школи керівників бізнесу, Президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу, сертифікований міжнародний експерт з ефективного розвитку бізнесу.

Програма сесії

  1. Дослідження стану підприємств України Індекс ефективності бізнесу та причини втрат заробітків з точки зору сучасних ефективних систем. Підприємства втрачають до 60% від планового реального заробітку через відсутність цілісних систем. (за даними досліджень українські підприємства усі зусилля спрямували на підвищення продажів та заробітків. При цьому втрати в середині компаній часто з’їдають отримані заробітки на 60-80%. Іншими словами ККД українських підприємств працює на рівні 20-40% від планової потужності. Чим більше власники заробляють, тим більше втрат в системі і власникам залишаються лише дрібні частинки від можливих реальних заробітків.
  2. Точки втрати ефективності. На яких процесах чи їх відсутності втрачаються ефективні кошти. Яким чином сучасні підприємства збільшують прибутковість процесів.
  3. Як позбутись кадрового голоду та недостатньої кількості працівників. Як наймати потрібних працівників. Практичні приклади з працюючих підприємств.

Що Ви отримаєте протягом сесії:

  1. Практичні рішення для зменшення втрат підприємства в процесі роботи
  2. Практичні рішення для збільшення ККД підприємства і його прибутковості
  3. Практичні рішення як позбутись кадрового дефіциту та впорядкувати систему.

Дата проведення заходу:

2 жовтня 2018 року з 14.30 до 16.30 у актовому залі Львівської торгово-промислової палати

(м. Львів, Стрийський парк, 14)

Реєстрація за телефоном:  + 38 063 135 53 68

або тут