Семінар-тренінг: «Концепція «нуль відходів» в дії»

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 03/12/2019 10:00 - 14:00


Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, ПП «Пара-Мир», Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, ГО «Нуль відходів Львів» запрошують керівниківзакладів харчування, готелів та відпочинкових комплексів Львова та Львівської області на семінар-тренінг із практичного застосування моделі «нуль відходів».

На семінарі Ви дізнаєтеся:

-основні складові концепції «нуль відходів», європейський досвід у її застосуванні та можливості для кожного наблизитися до європейських практик.

-як запустити систему сортування відходів, яка не лише допоможе Вам вирішити проблему утилізації відходів та зменшити негативний вплив на довкілля, але й приноситиме Вам прибуток;

-яким є практичний досвід у підприємств відповідних галузей із запровадження сортування відходів та запобігання утворенню відходів, їхнє бачення «зсередини» цього процесу і які можливості воно відкриває;

Також Ви зможете отримати вичерпні відповіді на запитання від представників ПП «Пара-Мир» і виробити індивідуальну взаємовигідну програму співпраці задля того, щоб зробити суттєвий крок у напрямку збереження довкілля та набути імідж екологічно дружнього бізнесу, який дотримується європейських засад управління відходами.

На семінарі буде анонсований Бізнес екомарафон, як змагання серед комерційних структур на найефективніше застосування концепції «нуль відходів».

Де і коли: 3 грудня 2019 року, малий конференц-зал Львівської торгово-промислової палати (м. Львів, Стрийський парк,14).

Початок реєстрації: 9-30 год.Початок заходу:10-00 год. Тривалість – до 14-00. 

Контакти:  032 2257682 Мар’яна Балагуш, Ганна Хомечко, Ольга Мелень-Забрамна

Для реєстраціїв заході просимо Вас заповнити онлайн анкету: https://docs.google.com/forms/d/1JkQgl6vphEkRdt36P497hPCLgp2VfBtnsBwYPwla4F8/edit

Також просимо Вас перед заходом заповнити таку коротку онлайн анкету щодо ваших практик сортування відходів:

https://docs.google.com/forms/d/17VM_3kgR5FtAktZKj_XhYkhJokyMOCyDzAusgGWVUv8/viewform?ts=5ddd1dda&edit_requested=true

Програма заходу