Світові експерти з відновлення волосся візьмуть участь у другому міжнародному конгресі у Львові

Галузь:


Деталі Події

 • Date:

Категорія:

Дата: 20/02/2021 00:00


 

Президент Української Асоціації Хірургічного Відновлення Волосся, кмн, лікар трихолог, трансплантолог волосся та власниця мережі однойменних клінік Мирослава Новосільська організовує визначну подію у Львові  у сфері лікування волосся – Другий міжнародний Конгрес Хірургічного відновлення волосся в Україні. Подія відбудеться – 20 лютого 2021 року.

 

На Конгресі  учасникам будуть представлені останні розробки в галузі трихології, мікропігментації та трансплантації волосся, а також експерти поділяться передовими та інноваційними методами та знаннями з відновлення волосся з усього світу.  Завдяки обміну досвідом та інформацією, програма включатиме захоплюючу комбінацію лекцій та практичних знань кращих спеціалістів у цій сфері, зокрема: 

 

 •  Ірина Попова (Україна) 

 

кмн, дерматовенеролог вищої категорії, трихолог,

професор-експерт корпорації Borun (Китай)

почесний президент ГО “Всеукраїнська асоціація трихологів”

член Американської академії дерматології (AAD)

 

 •  Мирослава Новосільська (Україна) 

 

к.м.н лікар дерматолог – онколог , трихолог – трансплантолог волосся . Почесна Амбасадорка Львова 2020-2022. Співзасновниця медичного факультету США GHLS 2020 . З 2019 президент Української Асоціації хірургічного відновлення волосся. Член польського лікарського товариства медицини естетичної та анти ейджу .

 

 

 •  Людмила Шупенюк (Україна)

 

гінеколог, лікар вищої категорії, експерт проекту

 “Я соромлюся свого тіла” на каналі СТБ

 

 •   Hichem Bensmail (France)

акушер-гінеколог із клініки George V у Бордо, Франція 

та Інституту Регеневи, Женева, Швейцарія. Доктор Бенсмаїл – піонер косметичної вагінальної хірургії у Франції, один з перших лікарів, який запровадив гіалуронову кислоту та фракційний CO2-лазер у гінекології.  

Приватна практика в Поліклініці Бордо-Норд-Аквітанія з 2009 р. (Рейтинг найкращого материнства у Франції), та Клініка Джорджа V у Франції, Клініка Регенева у Женеві, Швейцарія та Французька клініка / Американська академія косметологічної лікарні, Дубай Об’єднані Арабські Емірати.

 

 

 •  Anastasios Vekris (Greece)

 

пластичний хірург, світовий експерт з трансплантації волосся, член ISHRS, Всесвітній    інститут FUE

Засновник та генеральний директор медичної групи “Cosmetic Derma Medicine”

Медичний директор “Advanced Clinic Hair”, філії Medical Group.

Багато років спеціалізувався на загальній хірургії та пластичній, реконструктивній та естетичній хірургії, мікрохірургії та опіках в університетській лікарні Яніни та на Центрі опіків Латсейо в Афінах.

 

 

 • Christian Bisanga (Бельгія)

 

фахівець з пересадки волосся,

Доктор Бісанга відомий своїм реалістичним та досконалим підходом до вилучення фолікулярних одиниць (FUE). Його унікальна техніка використання подібних ударів для зменшення травми зменшує відлякування шкіри та усуває пошкодження навколишніх фолікулів. Доктор Бісанга є минулим президентом FUE-Europe.

 

 

 • Pradeep Sethi (India)

 

один з провідних хірургів з трансплантації волосся в Індії.  Він також є одним із винахідників революційного Direct H.

Членство:

 Міжнародне товариство хірургів з відновлення волосся (ISHRS)

 Асоціація хірургів з відновлення волосся (AHRS)

 Асоціація шкірних хірургів Індії (ACSI)

 Індійська асоціація дерматологів, венерологів та лепрологів (IADVL)

 Індійська асоціація шкірних та лазерних хірургів (IACLS)

 Індійське дерматопатологічне товариство (DSI)

 Індійська медична асоціація (IMA)

 

 •   Umair Rafique (Germany)  
 • Khaled Alsarhan (Egypt)

 

 •   Jakub Miszczyk (Poland)
 • Hector Trevino (Argentina)
 • Espinosa Custodio (Spain) 

Міжнародна конференція має на меті створити унікальний форум для обговорень та обміну думками між дослідниками та клініцистами з усього світу, оскільки сприяє розповсюдженню останніх знань та досвіду, отриманих в результаті досліджень у галузі відновлення волосся.  Конгрес стане чудовим місцем для обміну інформацією з колегами з Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, ОАЕ, Бельгії, України, Франції, Індії , Німеччини та Польщі і ми сподіваємось, що він сформує платформу для координації нових партнерських відносин для кар‘єрного росту спеціалістів з нашої країни.

 

В даний час випадіння волосся є однією з найбільш розповсюджених проблем,які торкаються більше половини населення земної кулі. Технічний процес і шалений ритм нашого життя сприяють поглибленню та омолодженню цієї проблеми. Ми живемо в умовах щоденного стресу і шкідливого впливу навколишнього середовища, що негативно впливає на наше здоров’я і часто являється причиною різноманітних патологій волосся.

 

Ціллю  Міжнародного конгресу Української асоціації хірургічного відновлення волосся є : об’єднання спеціалістів, які працюють в Україні та за її межами, для обміну досвідом. 

 

Місце проведення заходу – Bank Hotel

Детальніше ознайомитися з програмою конгресу можна на офіційному сайті, на сторінці заходу у Facebook або ж в організаторів:

тел. :+38 073 438 27 49

e-mail: ushrs2020@gmail.com