Тренінг для виробників щодо безпеки продуктів харчування

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 02/03/2021 10:00


Запрошуємо агропромисловий бізнес взяти участь у тренінгу, присвяченому підготовці підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

 

Тренінг проводиться в рамках проекту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України” у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.
Тренінг з підготовки підприємств харчової промисловості до виконання вимог чинного законодавства України та вимог ЄС фактично є стратегічною сесією, під час якої керівники та фахівці підприємств будуть ознайомлені з повним обсягом вимог, які висуваються до продуктів харчування в Україні та світі, отримають інформацію про інструментарій, спрямований на виконання таких вимог, і зможуть визначити оптимальний шлях розвитку свого бізнесу.

 

Тренінг відбудеться 02 березня 2021 року о 10-00 в дистанційному режимі за
посиланням:https://us04web.zoom.us/j/618054927?pwd=T3lsZ2pIU01HODd4U0tmLzFGUXVYdz09
Просимо повідомити бізнес про цей   безкоштовний  захід.
Бажаючим взяти участь у тренінгу прохання
зареєструватися через форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH3OzMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform

або повідомити за ел.адресою:novaenergy78@gmail.com інформацію : ПІБ, регіон, назва підприємства( направленість: виробники, переробники, сфера обслуговування, посада, вайбер номер )
Інформація про тренінг на фб ТПП України  за посилання  https://www.facebook.com/ucci.org.ua/posts/2005928806216731