V Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 26/09/2019 09:30 - 15:00


Шановні пані та панове,

 

Львівська торгово-промислова палата спільно із Центром “Розвиток корпоративної соцільної відповідальності” та Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» 26 вересня 2019 року проведе

В Україні, де за останні роки громадянське суспільство набирає обертів, соціальні та благодійні ініціативи з мертвих проектів на папері перетворюються у реальні інструменти, здатні змінювати світ довкола. Більше того, підприємливі українці створили новий унікальний формат соціального підприємництва, який об’єднує соціально активних людей для досягнення спільної благої цілі.

Мета заходу – об’єднання керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє.

Соціальне підприємництво може мати різні моделі, проте всіх їх об’єднує одне: підхід до бізнесу, де підприємці орієнтуються не на отримання прибутку, а на соціальну віддачу. Підприємці хочуть зробити світ кращим, впроваджують нові підходи вирішення соціальних проблем.

Цьогоріч учасники працюватимуть над розумінням важливості соціальних стратегій розвитку бізнесу, кореляції робочих процесів компаній з цілями СТАЛОГО РОЗВИТКУ 2030.

Для Львова та Львівщини добровільний внесок бізнесу у розвиток суспільства в соціальній, економічній або ж, до прикладу, в екологічній та релігійній сферах, був не лише дотичним до основної діяльності компанії, він є наслідком виховання та культурно-етичних традицій українських підприємців.

Робочі теми цьогорічного заходу:

  • цілі Сталого розвитку 2030 для бізнесу,
  • місце Львівщини та України в глобальному індесі цілей Сталого розвитку
  • соціальні проблеми регіону,
  • wow-досвід компаній та стартапів

Захід відбудеться 26 вересня 2019 року, у конференц-залі готелю “BANKHOTEL” (вул. Листопадового чину, 8, м. Львів). Початок о 10.00.

 

Попередня реєстрація є обов’язковою. Реєстрація до 15 вересня 2019 року: тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: bodnar@cci.lviv.ua

Участь у заході – безкоштовна

 

ПРОГРАМА СВБ 2017

 

Оргкомітет V Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»:

Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011

тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: pr@cci.lviv.ua , www.lcci.com.ua

 

ПАРТНЕРИ: