V Міжнародна конференція “Соціальна відповідальність бізнесу”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 27/09/2019 10:30 - 16:00


Шановні пані та панове,

 

Львівська торгово-промислова палата спільно із Центром “Розвиток корпоративної соцільної відповідальності” та Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» 27 вересня 2019 року проведе

 

В Україні, де за останні роки громадянське суспільство набирає обертів, соціальні та благодійні ініціативи з мертвих проектів на папері перетворюються у реальні інструменти, здатні змінювати світ довкола. Більше того, підприємливі українці створили новий унікальний формат соціального підприємництва, який об’єднує соціально активних людей для досягнення спільної благої цілі.

Мета заходу – об’єднання керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, вітчизняних та іноземних експертів задля обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє.

Соціальна місія компанії: чому і для чого?

Все більше компаній говорять про свою соціальну місію як ключову ідею для залучення  та утримання співробітників, співпраці з інвесторами та завоювання любові клієнтів і споживачів. Глобальні компанії вже визначили, що саме соціальна місія допомагає компаніям орієнтуватися на людину або бути human-centered. Як працють компанії в Україні,чи є в них соціальна місія і як вона їм допомагає – поговоримо на Форумі у Львові.

 

Цьогоріч учасники також працюватимуть над розумінням важливості соціальних стратегій розвитку бізнесу, кореляції робочих процесів компаній з цілями СТАЛОГО РОЗВИТКУ 2030.

Соціальне підприємництво може мати різні моделі, проте всіх їх об’єднує одне: підхід до бізнесу, де підприємці орієнтуються не на отримання прибутку, а на соціальну віддачу. Підприємці хочуть зробити світ кращим, впроваджують нові підходи вирішення соціальних проблем.

Для Львова та Львівщини добровільний внесок бізнесу у розвиток суспільства в соціальній, економічній або ж, до прикладу, в екологічній та релігійній сферах, був не лише дотичним до основної діяльності компанії, він є наслідком виховання та культурно-етичних традицій українських підприємців.

Робочі теми цьогорічного заходу:

  • соціальна місія компанії
  • цілі Сталого розвитку 2030 для бізнесу,
  • місце Львівщини та України в глобальному індексі цілей Сталого розвитку
  • соціальні проблеми регіону,
  • wow-досвід компаній та стартапів

Захід відбудеться 27 вересня 2019 року, у конференц-залі готелю “BANKHOTEL” (вул. Листопадового чину, 8, м. Львів). Початок об 11.00.

 

Попередня реєстрація є обов’язковою. Реєстрація до 25 вересня 2019 року: тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: bodnar@cci.lviv.ua

Участь у заході – безкоштовно

ПРОГРАМА СВБ 2019

 

Оргкомітет V Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»:

Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011

тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: pr@cci.lviv.ua , www.lcci.com.ua

 

ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ: