Вебінар з висвітлення актуальних питань кібербезпеки

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 22/04/2021 15:00 - 16:30


Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас на вебінар з висвітлення актуальних питань кібербезпеки, представлення історії успіхів українських організацій у різних програмах ЄС,
а також інформування щодо можливих перспектив розвитку діяльності у цій сфері.

Дата і час: 22 квітня, 15.00-16.30  онлайн у форматі ZOOM конференції

1 година – інформаційна частина і 30 хвилин на питання та обговорення.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/5h9bg1VS3c3U246T7

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам. Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook:
https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Мета вебінару – представити  широкий спектр технологічних, організаційних та правових підходів у сфері кіберзахисту на основі досвіду провідних українських дослідницьких центрів та інноваційних фірм у ряді європейських проєктів та ініціатив, а також обговорити важливість цієї сфери цифрових технологій для розвитку цифрової економіки та інформаційного суспільства України, в т.ч. і у контексті інтеграції у Єдиний цифровий ринок ЄС.

Очікувана аудиторія вебінару.

В першу чергу запрошуємо технічних фахівців, які працюють у сфері кіберзахисту; викладачів курсів по кібербезпеці в ЗВО, студентів, аспірантів та стартаперів.

Тематика семінару буде також корисна фахівцям, які працюють у областях, як мають підвищений рівень технологічних небезпек. Це широкий спектр підприємств енергетичної,
транспортної, медичної та інших сфер.

З найбільш активними і зацікавленими учасниками вебінару спікери продовжать спілкування після закінчення вебінару з метою обговорення можливої подальшої співпраці. При реєстрації Ви можете подати свої пропозиції.

Основний спікер вебінару,

Ігор Коцюба представить свій досвід
участі у програмі ЄС COST
(https://www.cost.eu/actions/CA17124/#tabs|Name:overview

та у двох проєктах програми Горизонт 2020

https://www.spear2020.eu https://h2020response.eu/

Модератор заходу:

Іван Кульчицький акцентує увагу учасників на ініціативи, які виконуються у сфері кібербезпеки України та країн Східного Партнерства, а також коротко представить очікувані теми у нових конкурсах програми Горизонт Європа.

Основні теми вебінару:

Найбільш важливі технологічні елементи кібербезпеки для об’єктів критичної інфраструктури та енергетичних мереж, досвід та архітектура рішень проєкту Н2020 SPEAR.
Досвід участі у європейських мережах, приклад участі у програмі COST. Штучний Інтелект в кібер криміналістиці та розслідуванні кіберзлочинів.CA17124 – Digital forensics: evidence analysis via intelligent systems and practices.Кібербезпека для міст та громад. Досвід проєкту H2020 RESPONSE щодо цифрової трансформації  та досягнення кліматичної нейтральності розумними містами. Огляд проєктів Green Deal та Clean Energy.
Основні процеси для досягнення успіху у грантових конкурсах європейських програм. Приклади підготовки і виконання двох проектів програми Горизонт 2020.
В чому додана вартість участі у проєктах ЄС для української організації та для України в цілому.
Очікувані плани розвитку робіт у сфері кібербезпеки. Українські рішення з кібербезпеки компанії iSolutions UA що використовуються для кіберзахисту Європейського Союзу та роль програми Горизонт для такого експорту.
Як готуватись до нових конкурсів у програмі Горизонт Європа.

Основні спікери вебінару:
Ігор Коцюба,  Заступник директора ІПМЕ НАНУ, співзасновник компаній iSolutions UA та Healthymity UK.
Ігор більш як 10 років працює в R&D компанії iSolutions, яка є агенцією з кібербезпеки та системним інтегратором. компанія виконувала складні проекти в ЄС, Великобританії та EMEA регіоні.
Науковий шлях Ігор почав з аспірантури в ІПМЕ де захистив кандидатську дисертацію, є організатором IEEE конференцій з Кібербезпеки, Цифрової Криміналістики, Штучного інтелекту та Великих Даних для розслідування кіберзлочинів в США, Китаї, Норвегії.
Ігор Коцюба, фасилітував підготовку проєктів Горизонт 2020 для більш як 30 державних та приватних підприємств.У проєктах Рамкової програми Горизонт 2020 за його участі українські організації отримали більше як 1.5 млн Євро.
Ігор визнаний як “винятковий талант в кібербезпеці” Урядовою TechNation UK  2020.
Лауреат премії Президента України для молодих вчених.
Обраний в управлінський комітет COST CA17124 Єврокомісії по штучному інтелекту для цифрової криміналістики.
Отримав грант в рамках програми Next Generation Internet, NGI Explorer 2020.
Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ
Даний вебінар є частиною серії вебінарів, які ми проводимо в рамках проєкту «Як знайти власний шлях до успіху у програмах ЄС для реалізації цифрових інновацій», який підтримано
Європейським Союзом  та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.