Запрошуємо Вас на одноденний тренінг: ЩО? Де? Коли? в публічних закупівлях!”

Галузь:


Деталі Події

  • Date:

Категорія:

Дата: 28/10/2021 Цілий день


Разом з Вами потренуємось у майстерності складання пробних тестів на уповноважену особу, розглянемо актуальні питання щодо проведення публічних закупівель та принципи роботи системи ProZorro  для уповноважених осіб.

 

Вам будуть запропоновано близько 100 пробних питань що стосуються сфери публічних закупівель та варіанти відповідей які потрібно Вам обрати, після складання пробного  тестування, пропонуємо провести обговорення відповідей на питання та проаналізувати всі цікаві варіанти їх вирішення разом з лекторами-практиками фахівцями ПП «Юридичної фірми «Світ права» Іриною Кордою та Тамарою Бахтіною.

 

Проведемо разом за Львівською запашною кавою роботу нам можливими помилками!

Чекаємо на теплу зустріч всіх охочих тендерних воїнів, прокачаємо свої навички, це той крок після якого Ви станете кращою версію себе у закупівлях!

 

Дата проведення                             28 жовтня 2021 року

 Місце проведення                          Львівська торгово-промислова палата

Цільова аудиторія                          Уповноваженні особи та члени тендерних комітетів.

 

Гарантуємо, що отримані навички у складані пробних тестів допоможуть Вам з впевненістю пройти справжнє тестування, яке на Вас чекає, з найкращим результатом, та підійти до закупівельного процесу і створити ефективну систему організації закупівель для забезпечення потреб та виконання поставлених задач і планів Вашої організації.

Заявка-анкета

Усі карантинні вимоги будуть дотримані.

 

Вартість навчання для одного представника від організації становить  840,00 грн. з ПДВ.

 

Для участі у тренінгу просимо надати заявку за формою, що додається, факсом за номером: 032-295-51-83, 032-276-46-11; viber: 38-050-371-06-01 або е-mail: flinta@cci.lviv.ua.